Poslední přidané

Paddleboard Karlovy Vary

1254 CZK
Cena: 1 254 Kč Cena bez DPH: 1 036 Kč

Dostupné varianty:

* Paddleboard - možnosti:

0 0 reviews

Chtěli byste si vyrazit na výlet po jezeře nebo sjet řeku? Zapomeňte na vory, rafty, kánoe a kajaky. Zkuste si něco nového - zkuste paddleboard Kiboko -  nafukovací plovák ve tvaru surfu a dlouhé pádlo.

Užijte si Váš volný čas podle vlastních představ - udělejte si radost s Paddleboardem Karlovy Vary

Pro koho se hodí Paddleboard Karlovy Vary

  • pro děti i dospělé
  • pro mladé lidi
  • pro aktivní seniory
  • pro toho, kdo má rád vodu
  • pro toho, kdo má rád pohodu
  • pro toho, kdo si chce protáhnout tělo
  • pro začátečníky i pokročilé jezdce

Hlavní výhody Paddleboardu Karlovy Vary

Žádné zkušenosti nepotřebujete - budete mile překvapeni, jak je pádlování s paddleboardem Kiboko snadné. Velkou výhodou paddleboardu je lehká a skladná konstrukce, po vyfouknutí můžete paddleboard zabalit do batohu a přepravit tam, kde je třeba. Balení obsahuje pumpu, batoh, pádlo a paddleboard. Plovák během pár minut vybalíte z batohu, nafouknete a po projížďce zase jednoduše sbalíte. Paddleboard je velmi stabilní i pro cvičení na vodě.

4-elements.cz doporučuje přibalit paddleboard na letní dolenou!

Sezóna s Paddleboardy Karlovy Vary právě začíná

Na paddleboardu se jezdí během teplých dní v jarních a letních měsících. Na plováku můžete jezdit ve více lidech nebo klidně i se svými zvířecími miláčky. Pádlování je lehké, stačí jen malé úsilí. Pro děti a neplavce raději přibalte plovací vestu.

Kde najdete Paddleboardy Karlovy Vary

Naše pobočka je v Karlových Varech, kde si můžete vypůjčit kvalitní paddleboard od českého výrobce Kiboko a pak nám ho zase vrátit, až si pádlování užijete.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Související produkty
'.$image['product']['price'].'  '.$image['product']['special'].'
'; }else{ $pr='
'.$image['product']['price'].'
'; } $pr.='
'; ?> <?echo $pr; ?> '.$image['product']['price'].'  '.$image['product']['special'].'
'; }else{ $pr='
'.$image['product']['price'].'
'; } $pr.='
'; ?> <?echo $pr; ?>
config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>