Poslední přidané

Nordic walking Štěchovice

1133 CZK
Cena: 1 133 Kč Cena bez DPH: 937 Kč

Dostupné varianty:

* Nordic Walking:

0 0 reviews

Máte rádi procházky přírodou? Jak by se Vám líbil výlet v blízkém okolí Prahy? 4-elements Vám navrhuje spojit příjemné s užitečným. Pojďte na výlet a zkuste si Nordic walking hole Štěchovice. Je to s nimi mnohem příjemnější a usnadníte si pohyb, zatímco si budete užívat krásy přírody a čistý lesní vzduch.

Krásný výlet s Nordic walking Štěchovice si může dovolit opravdu každý!

Nordic walking Štěchovice je vhodný pro:

 • každého, kdo si chce zlepšit a udržet zdravou kondici
 • pro lidi s artrózou, kteří potřebují pohyb, ale nemohou zatěžovat klouby
 • toho, kdo hledá optimální outdoorovou tréninkovou aktivitu
 • pro lidi po úrazu, kteří potřebují vhodnou rehabilitaci
 • toho, kdo chce spálit kalorie a zhubnout
 • toho, kdo má rád procházky v přírodě
 • všechny od 15 let, kteří mohou chodit
 • toho, kdo je rád aktivní

Pohodová chůze s Nordic walking Štěchovice

Naučíme Vás, jak se s holemi Nordic walking pohybovat. Zaktivujete si 90% Vašeho svalového systému, zlepšíte si koordinaci, rozhýbete si tělo, posílíte svalstvo, spálíte kalorie a projdete se v přírodě. Poradíme Vám s volbou správných holí. Zbavíte se stresu a užijte si velice příjemně Váš volný čas.

Vyberte si trasu s Nordic walking Štěchovice

Varianta 1
Sejdeme se v Davli na zastávce vlaku nebo autobusu, čas určíme podle dohody předem. Ta nejhezčí trasa, na kterou Vás zveme, vede z Davle malebným údolím Zahořanského potoka. Vrátíme se po stejné linii do Davle. Tam lze využít občerstvení a posezení ve výborné řecké restauraci nebo v pizzerii.

Varianta 2
Sejdeme se ve Štěchovicích, čas a místo srazu dohodneme předem. Trasa vede ze Štěchovic přes most a podél řeky až ke Štěchovické přehradě. Poté stoupá lesní cestou. Užijete si opravdu krásné výhledy. Končíme ve Štěchovicích, kde můžete navštívit  stylovou restauraci Rozmarná, najíst se v pizzerii, nebo si dát kávu v překrásné kavárně Ella.

Varianta 3
Sejdeme se ve Štěchovicích, čas a místo srazu dohodneme předem. Trasa vede okolo vrcholu Homole, je trochu náročnější, ovšem zjistíte, že i 30 km od Prahy se nachází divoká příroda. Trasa končí ve Štěchovicích.

Varianta 4
Sejdeme se ve Štěchovicích, čas a místo srazu dohodneme předem. Trasa vede údolím říčky Kocáby. Tady uvidíte trampský ráj -  ještě dosud žijící trampské osady, chatičky a možná i některé trampské zvyky. Končíme ve Štěchovicích.

Oblíbené výlety s Nordic walking Štěchovice:

 • jsou vhodné pro 3 - 4 osoby
 • trvají 2 - 3 hodiny
 • obvykle ve všední den
 • možné i o víkendu

Udělejte si radost s Nordic walking Štěchovice

Vyberte si výlet, který se Vám nejvíc líbí. Termín a čas dohodneme předem, podle toho, jak Vám to vyhovuje. My se přizpůsobíme Vašemu volnému času, ať už je to dopoledne nebo odpoledne, ve všední den či o víkendu. Hole Vám k lekci půjčíme zdarma.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>