Poslední přidané

Letecký simulátor Praha 7

1815 CZK
Cena: 1 815 Kč Cena bez DPH: 1 500 Kč

Dostupné varianty:

* Simulátory:

0 0 reviews

Také jste snili o tom, že jednou zasednete do kokpitu letadla a stanete se stíhacím pilotem? Váš sen se může stát realitou s naším simulátorem létání na Praze 7. Vše, včetně celé přístrojové desky, pedálů i plynové masky, je navrženo přesně podle původních nákresů!  

Staňte se na pár desítek minut pilotem stíhacího letounu Messerschmitt Bf-109 s 4-elements.cz!

Proč vyzkoušet letecký simulátor na Praze 7?

  • Zažijete to, co zažívali piloti za druhé světové války v legendárním stíhacím letadle
  • Pokusíte se udržet Váš stroj ve vzduchu při simulaci leteckých soubojů
  • Vyzkoušíte svoji psychiku a zjistíte, zda byste v roli pilota obstáli
     

Letecký simulátor  v Praze je výborné překvapení pro Vaše blízké.

Jedinečná atmosféra v leteckém simulátoru Praha 7

Myslíte si, že dokážete vyhodnotit chyby a na základě toho učinit správné rozhodnutí? Simulátory letadel Vás výborně otestují. Neváhejte  a zakupte si dárkový poukaz od 4-elements.cz, který Vám umožní zažít skutečné chvíle plné adrenalinu a autentických zvuků.

Nepotřebujete žádné zkušenosti s řízením letadla, vše Vám vysvětlíme během úvodní instruktáže. Náš simulátor Messerschmitt Bf-109 doporučujeme vzhledem k ergonomii kokpitu řídit od 12 let věku.

Při návštěvě Prahy doporučujeme vyzkoušet také:

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>