Poslední přidané

Letecké výlety do zahraničí

34632 CZK
Cena: 34 632 Kč Cena bez DPH: 28 621 Kč

Dostupné varianty:

* Letecké výlety do zahraničí:

0 0 reviews

Už jste letěli malým letadlem nebo vrtulníkem? Půlhodinová cesta byla sice super, ale Vám to nestačilo? Přesně pro Vás se tu naskýtá možnost letět letadlem Cessna do zahraničí! To je výlet, který si užije už každý nadšenec. Nabízíme tři varianty různé délky. První trvá 1 den a podíváte se do Alpských velehor. A Co takhle luxusní let k moři do Chorvatska? Nebo jste ti největší fandové létání a poletíte letadlem do muzea Speyer v Německu?

Pro Vás speciálně 4-elements.cz nachystal sadu leteckých výletu zahraničí!

Letecký výlet do Alp, Chorvatska a Německa

Pořádáme letecké výlety do třech zemí Evropy. Zamilujete si ten pocit svobody - vlastní pilot, vlastní letadlo, letáme nezávislé na letových plánech. Nemusíte se tlačit mezi dalšími pasažáry, protože letíte maximálně v počtu tří osob. Poletí s Vámi přátelé?Nebo Váš milovaný, kterému chcete udělat mimořádnou radost? Tohle je zážitek, který budou navždy nadšeně vyprávět všem!

Letecký výlet nad Alpy

Jednodenní výlet s přeletem nad Alpami je skvělý zážitek, který budete každému doporučovat! Představte si, jaké to je letět nad nejvyššími horami Evropy a mít je na dosah ruky. Fantastické. Pokud  počasí dovolí, prohlédnete si vrchol nejvyšší rakouské hory Großglockner. Sraz je ráno v osm, odlétá se z letišť v Praze, Brně a Ostravě, a vracíte se na letiště na podvečer v 17:00. K zážitku patří mezipřistání na mezinárodním letišti v Salzburgu, oběd a prohlídka letecké expozice Hangár 7 firmy Red Bull.

 • 1 den a 0 nocí
 • mezipřistání v Salzburgu na oběd - hradí si jej klient
 • prohlídka expozice po příletu do Salzburgu - vstupné zdarma
   

Letecký výlet do sluncem zalitého Chorvatska

Co takhle se jet vykoupat? Proč ne rovnou letadlem k moři? Ubytování v chorvatském Lošinj zařídíme. Stačí být v 8 ráno na letišti s lehkým zavazadlem, ručníkem a pak už Vás čekají jen tři dny půvabné dovolené, kde se cítíte být svými pány. Jediné, co může pozdržet tento luxusní výlet, je počasí, ale tomu předcházíme včasným varováním a posunutím času odletu. Cestou tam přistáváme na okamžik v Ljublaně, abychom vystřídali posádku a nechali se odbavit, proto nezapomeňte platné cestovní doklady! Jinak Vašemu báječnému prožitku nic nebrání. Čistý let tam i zpátky trvá dohromady 6 hodin času.

 • 3 dny a 2 noci
 • půvabný ostrov Lošinj
 • ubytování si hradí klient
 • odbavení v Ljublaně
   

Letecký výlet do legendárního německého muzea Speyer 

Nebo se rádi poučíte o historii létání? Potom leťte na dva dny do Německého Speyer. Čeká Vás expozice nadzvukového letadla Concord, legendární Boeing 747, raketoplán a obří kino IMAX Dome. Navštívíte vedle slavného Speyer neméně známé Sinsheim. Odlétá se v sedm ráno z Letňan. První den do večera probíhá prohlídka Speyeru. Druhý den do večera následuje prohlídka Sinsheimu. Uvidíte všechny strojové dopravní prostředky, které člověk stvořil - auta, motorky, lokomotivy, ponorky, letadla, vrtulníky a raketoplány. Odlétá se opět až třetí den v osm ráno podle letového plánu. Vracíme se zpět do Letňan s mezipřistáním kvůli výměně posádky. Dokonalý zážitek v oblacích.

 • 3 dny 2  noci
 • nutno doplatit ubytování (cca 1,300 Kč na osobu)
 • prohlídka muzea Speyer a muzea Sinsheim
   

Podívejte se také na naše zážitky Akrobatické lety Beroun a Vyhlídkové lety balónem Karlštejn!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: