Laser game Hradec Králové

681 CZK
Cena: 681 Kč Cena bez DPH: 563 Kč

Dostupné varianty:

* Laser game Hradec Králové:

5 1 reviews

Baví Vás akční střílecí hry, chcete se s Vaší partou pořádně a novým způsobem pobavit? Laser game je podle nás ideální řešení. Co říkáte Vy? Že jste ještě laser game nehráli? Nezahálejte! Bavte se! Pojďte k nám zažít zábavné odpoledne, netradičně oslavit narozeniny, uspořádáme i  firemní akci.

Za zábavou? Přeci do Hradce Králové na laser game!

Napětí, vzrušení, adrenalin. Tyto tři slova naprosto vystihují laser game v Hradci Králové. Přijďte se s Vaší partou přátel přesvědčit a zažít nový druh zábavy. Zahrajte si hru všichni proti všem nebo se rozdělte na dva týmy. Jedna hra trvá 15 minut, mezi každou další hrou jsou pauzy na odpočinutí a zhodnocení dosavadního skóre.

Všechny ostatní střílecí hry jsou bolestivé, s laser game se nebojte! Střílíte totiž zcela neškodnými laserovými paprsky.

Typy laser game v Hradci Králové:

Herní mód DEATHMATCH
V této hře hrají všichni proti všem. Hráči mají jednotnou červenou barvu a snaží se zasáhnout co nejvíce protihráčů.

Herní mód TEAM DEATHMATCH
Zde budete rozděleni do dvou týmů buď po 3 nebo po 5ti hráčích. Červený tým proti zelenému týmu. Důležité je týmové skóre.

Herní mód RECHARGE STATIONS
Tuto hru je možné hrát jak na týmy, tak všichni proti všem. Oproti předchozím módům zde máte omezený počet střel a počet životů. Oboje lze znovu načerpat v dobíjecích stanicích, rozmístěných po aréně.

Herní mód DRACULA
Úkolem Draculy bude v určeném čase infikovat ostatní hráče. Z těch se po několikanásobném zasažení stanou upíři a přejdou na stranu Draculy.

Laser game Hradec Králové - aréna jak má být

V naší laser aréně se nachází široká škála překážek jako například:

  • dva a půl metrový laser tower
  • vyvýšená rampa
  • světelné sloupy,...


Aréna je během hry kompletně zamlžená a hru doprovází dynamická hudba. V průběhu pauzy se můžete občerstvit na našem baru.

Hra je určena pro všechny bez rozdílu věku, nejmladšímu našemu hráči byly například pouhé čtyři roky.

Další adrenalin v Hradci Králové můžete zažít například v podobě Flyboardingu, Vyhlídkových letů či Vyhlídkových letů vrtulníkem.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: