Poslední přidané

Laser game Písek

781 CZK
Cena: 781 Kč Cena bez DPH: 645 Kč

Dostupné varianty:

* Laser Písek:

0 0 reviews

Jedinečná adrenalinová forma zábavy, která Vám rozproudí krev v žilách. V mžiku se z Vás stanou akční pistolníci s posláním zvítězit. Máte na to porazit soupeře? Jste dost obezřetní, máte dostatek kuráže...smíříte se i s prohrou? To vše se o sobě i ostatních dozvíte v naší aréně v Písku!

Čím je naše laser game Písek speciální?

  • speciální zatemnělá aréna
  • nejrůznější druhy překážek a úkrytů
  • světelné a kouřové efekty
  • akční hudba během hry
  • senzační atmosféra s UV barvami


K dispozici navíc máte šatnu s uzamykatelnými skříňkami a sprchu.

Sranda musí být! A laser game v Písku Vám ji zaručí

Laser game se dá přiblížit paintballu či airsoftu s tím, že u laser game Vám nehrozí žádné bolestivé rány kuličkami. Střílí se neškodnými laserovými paprsky. Zkrátka ideální "střílečka".

Jedna hra trvá 15 minut, připravili jsme pro Vás balíčky zahrnující 2 a 3 hry. Během jednotlivých etap jsou pauzy na pití, svačinku, odpočinek, zrekapitulování výsledků či plánování další strategie. Lze také sledovat na obrazovce aktuální hru jiného týmu.

Laser game Písek s kamarády i s kolegy

  • lze pojmout i jako firemní/školní akci
  • skvělý způsob narozeninové oslavy
  • hra není vhodná pro děti pod 120 cm

 

A nezůstaňte jenom u jednoho zážitku, v okolí Písku jich na Vás čeká například Airsoft Písek, Vyhlídkové lety balónem Orlík či Bubble fotbal České Budějovice.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Související produkty
'.$image['product']['price'].'  '.$image['product']['special'].'
'; }else{ $pr='
'.$image['product']['price'].'
'; } $pr.='
'; ?> <?echo $pr; ?> '.$image['product']['price'].'  '.$image['product']['special'].'
'; }else{ $pr='
'.$image['product']['price'].'
'; } $pr.='
'; ?> <?echo $pr; ?>
config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>