Poslední přidané

Lanový park Hradec Králové

152 CZK
Cena: 152 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Dostupné varianty:

* Lanový park HK:

0 0 reviews

Chtěli byste dopřát aktivní pohyb nejen sobě, ale i Vaší polovičce nebo Vašim přátelům či dětem? Rádi byste si užili lezení, prolézání a lanovky? Přinášíme Vám skvělou atrakci vhodnou pro rodiny s dětmi a party kamarádů. Navíc otestujete Vaši šikovnost a obratnost.

Vydejte se s 4-elements.cz do Hradce Králové, vyzkoušejte Lanové překážky, užijte si adrenalin a čistý vzduch v lese plném vzrostlých borovic!

Pro koho je Lanový park Hradec Králové:

  • malé i velké skupiny přátel
  • dětské či firemní dny
  • rodiny s dětmi
  • teambuilding
  • jednotlivce
  • předškolní děti
  • školní děti
  • dospělé

Oblíbený Lanový park Hradec Králové

Lanové překážky jsou velice oblíbenou a také často vyhledávanou aktivitou. Lanové překážky Hradec Králové nabízí tuto atrakci na skutečně vysoké úrovni. Ti, co je navštívili, si je nemohou vynachválit. Staňte se i Vy jedním ze spokojených návštěvníků.

V Lanovém parku Hradec Králové si můžete vybrat:

Varianta 1 - Vysoké překážky

Budete mít co dělat a užijete si lezení naplno, čeká Vás neuvěřitelných 33 překážek a 7 lanovek. Vysoké překážky jsou určeny pro dospělé. Mohou je překonávat i děti ve školním věku, pokud dosáhnou na jištění, případně s doprovodem dospělého.

Varianta 2 - Dětské překážky

I děti dostanou pořádně zabrat.16 překážek a 1 lanovka je ideální, zejména když jsou Vaše děti v předškolním věku k neutahání. Navíc si dítě důkladně procvičí motoriku, což je velmi prospěšné pro jeho zdravý vývoj.

Varianta 3 - Minipřekážky

Na ty nejmenší čeká 7 překážek. Pro malé dítě je to až až. Pokud by mu to však nestačilo, muže si dát okruh znovu, nebo si zkusit Dětské překážky. Motoriku je vhodné rozvíjet již u malých dětí. Minipřekážky jsou vhodné pro děti od 3 let.

Neseďte doma a objednejte si poukaz do lanového parku od 4-elements.cz!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: