Poslední přidané

Lanové překážky kdekoli v ČR

5592 CZK
Cena: 5 592 Kč Cena bez DPH: 4 621 Kč

Dostupné varianty:

Lanové překážky:

0 0 reviews

Máte rádi pohyb v přírodě? Potřebujete se protáhnout? S 4-elements.cz si teď můžete vyzkoušet i novinku - lezení přes překážky. Uvidíte sami, že se Vám to zalíbí. Jednoduchou atrakci Vám přivezeme kamkoli budete chtít.

Užijte si adrenalin, otestujte svou fyzickou obratnost a dopřejte si zábavu!

Lanové překážky se hodí pro:

 • nejrůznější skupinové akce podle Vašich představ
 • všechny, kdo si chtějí řádně protáhnout tělo
 • ty z Vás, kdo chcete zažít adrenalin
 • všechny, kdo se chtějí dobře pobavit
 • dospělé a děti od 4 let
 • partu kamarádů
 • teambuilding

Lanové překážky jsou mezi stromy

Polezete přes překážky, které jsou vyvázané mezi stromy. Výška lezení může být 1,5 m nebo 8 až 12 metrů. Ve výšce 8 m už je to pořádný adrenalin. Šikovnost, obratnost a dobrá fyzická kondice se Vám bude při lezení hodit a také si své schopnosti pořádně oprášíte a procvičíte. Atrakce dovezeme na Vámi zvolené místo za 7 Kč/1km (doprava není v ceně zážitku). Užívat si tenhle zážitek můžete poté celých 6 hodin!

S 4-elements.cz si vyberte tu správnou variantu lanových překážek.

Varianta 1 -  Nízké lanové překážky do 1,5 metru - pro děti od 4 let i dospělé

Vyzkoušejte jednoduchou, přesto lákavou atrakci. Tři překážky, na kterých si užijí hlavně děti, jsou vyvázané mezi stromy do výšky 1,5 metru. Jedná se například o třmeny, tramvaj, záhadný kříž nebo lyže, kůň, letadlo. Zážitek je vhodný pro děti od 4 let, radost však přinese i dospělým.

Požadavky na prostor:

 • několik stromů vzdálených od sebe maximálně 5 metrů
 • čistý a rovný terén
   

Varianta  2 - Vysoké lanové překážky ve výšce 8 až 12 metrů - jen pro dospělé

Dvě překážky na Vás čekají ve výšce 8 až 12 metrů. Princip je stejný jako u nízkých překážek, ovšem atrakce je doplněna pořádnou porcí adrenalinu a výškou.

Požadavky na prostor:

 • několik stromů vzdálených od sebe maximálně 5 metrů
 • čistý a rovný terén.
 • zdravé stromy, které mají první větve ve výšce 8 metrů (nejlépe smrk či modřín)

Bezpečnost na lanových překážkách je zaručena

Bezpečnost je hlavním faktorem, který bereme na vědomí. Máme vysoký standard pro  používání jištění. Horolezecké vybavení je v nejvyšší kvalitě, splňuje CE a EN normu. A navíc Vám vše vysvětlí a předvede náš odborný instruktor z bakalářského studia na vysoké škole Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor aktivity v přírodě.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>