Poslední přidané

Lanové centrum Hradec Králové

13915 CZK
Cena: 13 915 Kč Cena bez DPH: 11 500 Kč

Dostupné varianty:

* Lanový park HK:

0 0 reviews

Chtěli byste uspořádat firemní či klientský den ve sportovním duchu? Jste hodně velká skupina a hledáte strhující a napínavé sportovní zážitky? 4-elements.cz má speciální nabídku přesně pro Vás. Teď si můžete pronajmout celý lezecký areál se spoustou lanovek, lezeckých překážek, skoků, komínů, lezeckých sítí a dalších atrakcí. Užívat si a bavit se tady může až 200 osob najednou.

Lanové centrum Hradec Králové motivuje člověka kreativně hledat řešení, spolupracovat, důvěřovat sobě, i těm, kteří mu pomáhají!

Pro koho je Lanové centrum Hradec Králové:

 • pro zdatné sportovce i pro děti od 3 let
 • skupinu  20 – 200 osob
 • teambuilding
 • dětské dny
 • firemní dny

Oblíbené Lanové centrum Hradec Králové

Lezení je velice oblíbenou a také často vyhledávanou aktivitou. Lanové centrum Hradec Králové nabízí tuto atrakci na skutečně vysoké úrovni. Ti, kdo areál navštívili, si nemohou jeho kvality vynachválit. Staňte se i Vy spokojenými návštěvníky.

V Lanovém centrum Hradec Králové Vás čeká záplava senzačních atrakcí

Minilanové překážky se záchytnou sítí, dětské lanové překážky, vysoké lanové překážky pro dospělé, 8 lanovek, 2x  lezecká stěna, lezecká síť, lukostřelba, biatlon, Bumperball souboje v nafukovacích koulích, jízda na plavidlech paddleboard, 2 pramice, šlapadlo, Angry Birds, šerm na kladině, ruské kuželky a mnoho dalších..

Nabídka Lanového centra Hradec Králové zahrnuje:

 • pronájem areálu na 4 hodiny
 • organizátora programu (provádí instruktáž na aktivitách nevyžadujících instruktora, zajišťuje 1 stanoviště)
 • 5x školeného instruktora
 • plánky a záznamové karty dle varianty programu
 • uzavření areálu po dobu pronájmu
 • závěrečné vyhodnocení
 • vybavení účastníků nezbytnými pomůckami : sedací úvazek, jistící prostředky, helma
 • zastřešená sezení pro 40 a 20 osob
   

Programy v Lanovém centrum Hradec Králové:

VARIANTA 1 - PLNĚNÍ ÚKOLŮ

Každý člen Vaší velké skupiny při vstupu obdrží plánek s vyznačenými aktivitami. Po splnění jednotlivých aktivit dostane razítko do svého plánku. Dle počtu razítek v plánku vyhodnotíme všechny soutěžící a vyhlásíme nejlepšího účastníka. Mladší účastníky doprovázejí při úkolech jejich rodiče či doprovod.  

VARIANTA 2 - SOUTĚŽ TÝMŮ

Členové Vaší velké skupiny se předem rozdělí do menších týmů, například podle věkových kategorií. Každá skupina dostane seznam aktivit a úkolů. Mladší plní úkoly pod dohledem instruktorů, starší účastníci plní úkoly samostatně. Nejenže vyhodnotíme výsledky každého člena z každého týmu, navíc zhodnotíme práci celých týmů. Nakonec vyhlásíme nejlepšího účastníka a vítězný tým.

VARIANTA 3 - NABÍDKA AKTIVIT

Tentokrát se nejedná o soutěž, ale můžete se i tak nechat vyhodnotit a dozvíte se, jak jste zdatní.. Každý člen Vaší skupiny při vstupu obdrží plánek parku s vyznačenými stanovišti. U stanoviště je vždy uvedeno věkové doporučení. Samostatně si účastník zvolí počet a druh aktivit, které si vyzkouší.

Bezpečnost Lanového centra Hradec Králové

Atrakci vždy obsluhuje kvalifikovaný instruktor, který vede činnost, seznamuje návštěvníky s bezpečnostními parametry a kontroluje používání všech nutných bezpečnostních pomůcek.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: