Landkiting Slovensko

1498 CZK
Cena: 1 498 Kč Cena bez DPH: 1 239 Kč

Dostupné varianty:

Landkiting:0 0 reviews

Pojďme si užít landkiting jak to jde a to až do slovenských Vysokých Tater. Naše centrum pro landkiting se nachází v obci Batizovce, 12 kilometrů od města Poprad. Vychutnáte si zde úžasný výhled na Vysoké Tatry.

Adrenalin, který Vám zůstane v paměti s 4-elements!

Landkiting Slovensko, to je pravý zážitek!

Máte rádi např. kolečkové brusle, mountainboard nebo buggy. Přesně proto je landkiting na Slovensku taková zábava! Vychutnejte si adrenalin v prostředí Vysokých Tater. U landkitingu pouze stačí, aby foukal vítr. Landkiting je zábava, která stojí za vyzkoušení!

Cena kite kurzů zahrnuje:

  • služby instruktora po celou dobu
  • poradenská činnost
  • zapůjčení veškerého vybavení
  • délka základního kurzu 2 - 2,5 hodiny
  • délka jednodenního kurzu 3 - 5 hodin (délky se vztahují na celkový počet osob)

Můžete si vybrat z nabídky kurzů pro landkiting Slovensko

ZÁKLADNÍ KITE kurz

Tento kurz je určen pro ty, kteří si chtějí landkiting kurz vyzkoušet zcela nezávazně nebo jen pro potěšení. Naučíte se potřebnou základní teorii a létání s menšími komorovými draky, včetně principů startu a přistání. Pro tento typ kurzu jsou k výuce určeny tréninkové komorové kity o velikosti do 3 metrů čtverečních, takže se hodí i pro malé nadšené objevitele.

JEDNODENNÍ KITE kurz

Tento typ kurzu je určen pro ty, kteří si kiting chtějí vyzkoušet nebo se již naučit základní manipulaci s kite vybavením. Cílem je samostatně a bezpečně manipulovat s kite vybavením, umět jej samostatně navázat, používat bezpečnostní systém, zvládat starty, přistání a celkové ovládání draka.

Kurzy landkitingu pořádáme i v těchto městech:


Dva elementy na zemi a ve vzduchu to je landkiting Slovensko!

S lankitingem si užijete nejen adrenalin na zemi, ale i ve vzduchu! Tažná síla kitu Vás dostane! Zároveň se nemusíte ničeho bát. U každého kurzu s Vámi bude instruktor, který Vám pomůže a poradí, abyste si adrenalinový zážitek užili naplno!

Zábava, adrenalin - to je přesně to, co pro Vás děláme! To je 4-elements.cz!

Vaši přátelé nebo rodina Vás může u kurzu fotit nebo natáčet, a to samozřejmě zcela ZDARMA! Můžete si tedy udělat hezký výlet s rodinou nebo přáteli. Navíc v jedné skupině můžou být až 4 osoby.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: