Landkiting Brno

1498 CZK
Cena: 1 498 Kč Cena bez DPH: 1 239 Kč

Dostupné varianty:

* Landkiting:0 0 reviews

Skvělá forma adrenalinového sportu na čerstvém vzduchu, to je landkiting Brno! Přijdte za námi do Brna a my Vás seznámíme s tímto skvělým sportem, kteý využívá síly větru k pohánění tažného draka - kite. Velká kolečka a deska jako u skateboardu. Je to nový populární sport, který můžete využít na travnaté, betonové i písčité ploše!

Adrenalin, který Vám zůstane v paměti na 4-elements.cz!

Jízda na všem, co má kolečka! To je landkiting Brno!

Máte rádi např. kolečkové brusle, mountainboard nebo buggy. Přesně proto je landkiting taková zábava! Vychutnejte si adrenalin na čerstvém vzduchu. U landkitingu pouze stačí, aby foukal vítr. Landkiting je zábava, která stojí za vyzkoušení!

Cena kite kurzů zahrnuje:

  • služby instruktora po celou dobu
  • poradenská činnost
  • zapůjčení veškerého vybavení
  • délka základního kurzu 2 - 2,5 hodiny
  • délka jednodenního kurzu 3 - 5 hodin (délky se vztahují na celkový počet osob)

Můžete si vybrat z nabídky kurzů pro landkiting Brno

ZÁKLADNÍ KITE kurz

Tento kurz je určen pro ty jedince, kteří si chtějí landkiting kurz vyzkoušet zcela nezávazně nebo jen pro potěšení. Naučíte se potřebnou základní teorii a létání s menšími komorovými draky, včetně principů startu a přistání. Pro tento typ kurzu jsou k výuce určeny tréninkové komorové kity o velikosti do 3 metrů čtverečních, takže se hodí i pro malé nadšené objevitele.

JEDNODENNÍ KITE kurz

Jednodenní kurz pořádáme pro ty, kteří si kiting chtějí vyzkoušet nebo se již naučit základní manipulaci s kite vybavením. Cílem je samostatně a bezpečně manipulovat s kite vybavením, umět jej samostatně navázat, používat bezpečnostní systém, zvládat starty, přistání a celkové ovládání draka.

Kurzy landkitingu pořádáme i v těchto lokalitách:


Dva elementy na zemi a ve vzduchu to je landkiting Brno!

S lankitingem si užijete nejen adrenalin na zemi, ale i ve vzduchu! Tažná síla kitu Vás dostane! Zároveň se nemusíte ničeho bát. U každého kurzu s Vámi bude instruktor, který Vám pomůže a poradí, abyste si adrenalinový zážitek užili naplno!

Zábava, adrenalin - to je přesně to, co pro Vás děláme! To je 4-elements.cz!

Vaši přátelé nebo rodina Vás může u kurzu fotit nebo natáčet, a to samozřejmě zcela ZDARMA! Můžete si tedy udělat hezký výlet s rodinou nebo přáteli. Navíc v jedné skupině můžou být až 4 osoby.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: