Poslední přidané

Kurz lezení na stěně Praha

1660 CZK
Cena: 1 660 Kč Cena bez DPH: 1 372 Kč

Dostupné varianty:

* Lezení na skalách:

0 0 reviews

Chtěli byste si vyzkoušet lezení na stěnu pod dohledem zkušeného certifikovaného instruktora? Nebo chcete někomu ze svých blízkých udělat radost originálním dárkem v podobě dárkového poukazu? Zalíbil se Vám náš kurz lezení na stěně Praha? Potom neváhejte! 4-elements.cz Vám zprostředkuje individuální kurzy lezení v Praze, které budou ušity přímo Vám na míru!

V kurzu lezení na stěnu Praha si, podle šikovnosti, vyzkoušíte cesty lehké i ty těžší!

Pro koho je kurz lezení na stěnu určen?

  • pro všechny zájemce o lezení
  • pro začátečníky, pokročilé, děti
  • pro ty, kteří hledají nevšední zážitky
  • pro 1-2 účastníky

Oblíbený kurz lezení na stěně Praha

Díky osobnímu přístupu a přátelské atmosféře jsou naše kurzy velice oblíbené. Kurzem Vás provede instruktor lezení na umělé stěně, zároveň instruktor lezení na cvičných skalách s certifikátem Horského průvodce s mnohaletou praxí. Našim cílem je spokojený zákazník, který od nás odchází s pocitem, že investoval do užitečné věci.

Důležité informace ke kurzu lezení na stěně

  • lekce trvá 2 hodiny
  • lézt chodíme na stěnu: Mammut v Holešovicích, Smíchoff a Big Wall
  • sami si můžete určit průběh kurzu, co se chcete naučit
  • cena zahrnuje instruktora + lezecké vybavení (kromě lezeček, které se dají u nás půjčit)

Objednávky kurzu lezení na stěně Praha

Po výběru Vámi zvolené varianty vytvoříte objednávku, na základě které dostane pokyny k platbě do emailu. Uhradíte na účet, zadáte Vám přidělený variabilní symbol a po obdržení dárkového poukazu s kontaktem na Vašeho instruktora si domluvíte podrobnosti konání kurzu.

Kurz lezení na stěnu Praha se těší na Vaši návštěvu! Dorazte zažít něco neobyčejného!

V Praze doporučujeme tyto zážitky: Jednokolka Praha a Landkiting Praha

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>