Poslední přidané

Kurz lezení na skalách Ústí nad Labem

1671 CZK
Cena: 1 671 Kč Cena bez DPH: 1 381 Kč

Dostupné varianty:

* Lezení na skalách:

0 0 reviews

Chcete si vyzkoušet lezení na skalách?  Poznejte s 4-elements.cz, co je adrenalin! Užijete si s námi legraci. Proč nespojit volný času v přírodě s pohybem. V dubnu začíná lezecká sezóna, která trvá přibližně do října.

Čeká Vás vzrušení při lezení a radost, že jste to dokázali, až se dostanete na vrchol.

Pro koho je kurz lezení na skalách Ústí nad Labem

  • pro dospělé
  • pro děti od 4 let
  • pro rodiny
  • pro skupinky až 4 osob

Vyzkoušejte si s námi lezení na skalách Ústí nad Labem

Při lezení se zapojí svaly celého těla, nejvíce ale ruce a nohy. Zbavte se stresu a protáhněte si celé tělo. U nás si zapůjčíte potřebné vybavení k lezení - úvazek, helmy, lezečky, jístítka, karabiny a lana a se vším se naučíte zacházet.

Kurz lezení na skalách Ústí nad Labem

Naučte se u nás vše, co potřebujete, abyste mohli lézt po skalách sami. Jste- li úplní začátečníci, máme kurz přesně pro Vás. Povede Vás odborný instruktor skalního lezení oprávněný licencí MŠMT (Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR). Naučíte se navazovat, jistit, lézt a slaňovat. Vezměte s sebou Vaše děti a přátele. Kurz je 100% bezpečný a vhodný pro dospělé a děti od 4 let.

Základní kurz lezení na skalách Ústí nad Labem

  • cena za 1 den - cca 6 hodin: 1 671 Kč / osoba
  • rodinná cena: 4 871 Kč / 2 dospělí a 2 děti
  • pro Vaše pohodlí zajistíme ZDARMA dopravu z centra Ústí nad Labem (nebo místo vyzvednutí dle dohody) až do skalní oblasti
  • polezete ve skalnaté oblasti Anglický parčík nedaleko obce Sněžník 

Lezení na skalách Ústí nad Labem Vás dovede až na vrchol

Během výcviku můžete slézt až tři skály. Začnete od nejsnadnějšího. První skála bude mít výšku pouze do 6 metrů, takže ji snadno zvládne i čtyřleté dítě. Druhá skála bude vyšší a mírně obtížnější. Ta třetí má již 20 metrů.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>