Poslední přidané

Kite Lipno - Vícedenní kurzy

6262 CZK
Cena: 6 262 Kč Cena bez DPH: 5 176 Kč

Dostupné varianty:

* Kite - Vícedenní kurzy:

0 0 reviews

Máte rádi vodní sporty? Dovedete si představit víkend nebo celý týden na vodě? 4-elements.cz Vám přináší kurzy kiteboardingu, ve kterých se naučí kitovat opravdu každý. A pod dohledem zkušeného instruktora je to bezpečné i pro dítě. Využijte svůj volný čas aktivně, naučte se kitovat dokonale a užijte si to na maximum.
S kitingem na Lipně poznáte volnost a svobodu, užijete si vodu, vítr a rychlou jízdu 

Pro koho jsou Kite Lipno více denní kurzy

 • všechny, kdo se chtějí naučit kitovat velmi dobře, začátečníky i pokročilé kitery
 • toho, kdo chce zažít radost, volnost, svobodu
 • lidi zdravé a v dobré kondici od 8 do 99 let

Dopřejte si radost a naučte se kitovat s Kite Lipno více denní kurzy

Kurzy jsou připraveny pro ty, kdo si chtějí maximálně osvojit principy kiteboardingu a následnou samostatnost při kitování. Zúčastnit se mohou začátečníci i pokročilí zájemci. Absolvováním kurzu si dokonale osvojíte všechny principy powerkitingu. Po kite-drilu budete umět ovládat kite bez pomoci instruktora. Kite kurzy jsou vedeny zkušenými instruktory vyškolenými v oblasti powerkitingu s cetrifikací asociace powerkitingu České republiky, kteří se kitingu věnují řadu let. 

Kite Lipno více denní kurzy  - 1. část s instruktorem

Celých 8 hodin /u dvoudenního kurzu/ nebo celých 12 hodin / u týdenního kurzu/ se budete učit a trénovat pod dohledem zkušeného odborného instruktora. Dozvíte se základní teoretické, ale nezbytné, informace o výbavě, pravidlech a bezpečnosti tohoto sportu. Dále budete mít možnost „osahat“ si cvičný komorový kite o velikosti od 2m2 do 5m2. 

Kite Lipno více denní kurzy  - 2. část samostatná jízda

Dalších 8 hodin  /u dvoudenního kurzu/ nebo dalších 12 hodin /u týdenního kurzu/ už budete jezdit na kiteboardu sami. Vyzkoušíte si, co jste se naučili. V samostatné části budete mít k dispozici nafukovací kity ve velikostech od 2m2 do 16m2 v závislosti na síle větru. Ke kite kompletu Vám zapůjčíme helmu, trapéz, leash a vestu, pokud nemáte vlastní vybavení.

Výuka Kite Lipno dvoudenní kurz bude zahrnovat:

 • základní teorii (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost)
 • ovládání kitu v bezpečné zóně
 • starty kitu z vody s asistencí i samostatně
 • bezpečnostní systém a selfrescue
 • bodydragging s kiteboardem i bez
 • situace ztráty prkna proti větru
 • start z vody
 • jízda v obou směrech
 • jízda proti větru
 • otáčky
 • teorie skoků


Výuka Kite Lipno sedmidenní kurz bude zahrnovat:

Náplň se podobá obsahu dvoudenního kurzu, avšak je rozšířena o další samostatné starty, samostatné přistání a skoky. Samozřejmě budete mít mnohem víc času na trénink. Po absolvování kurzu budete schopni samostatně jezdit a reagovat na všechny situace s kiteboardingem spojené. Každý den kurzu Vám bude k dispozici instruktor, aby Vaše pokroky při kitingu byly co nejrychlejší a nejefektivnější. Samozřejmě vždy budeme brát ohled na Vaši fyzickou kondici a výdrž.

Užijte si Kite Lipno více denní kurzy kurz sami nebo s přáteli

Výuka probíhá celoročně ve skupinkách maximálně 4 osob. 4-elements.cz doporučuje privátní kurz, ve kterém budete mít instruktora pouze pro sebe. Při výuce bude použito nejnovější vybavení značky AIRUSH a NORTH. Neopren není nezbytný, ale můžete si ho půjčit za 100 Kč/den. Po absolvování kurzu si můžete zapůjčit stejné kite vybavení v půjčovně a procvičovat dál samostatně. Také zde najdete špičkové vybavení určené pro freeride a freestyle. Budete tak mít možnost seznámit se s širokou nabídkou kitového vybavení.

Ubytování na Kite Lipno více denní kurzy:

Chcete-li na Lipně strávit víc času, 4-elements.cz doporučuje ubytování v kempu (bungalovy, případně zimní stání pro karavany), v hotelu Racek, v apartmánech Hubert. 

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: