Jízda na koni Plzeň

601 CZK
Cena: 601 Kč Cena bez DPH: 496 Kč

Dostupné varianty:

* Jízda na koni - možnosti:

5 1 reviews

Padá na vás únava, stres, potřebujete odpočinek, ale pouhý spánek vám prostě nějak ne a ne stačit? Pak by to chtělo pojmout regeneraci z trochu jiného úhlu. My z portálu 4-elements.cz - zkušení a znalí, vás k tomuto úhlu nakloníme. Vy, co už jste měli tu možnost usednout na koňský hřbet, jistě víte, co s člověkem může tato "pouhá jízda" udělat. Zvlášť když se skloubí s blahodárnou přírodou. Vybrali jsme pro vás nádherné místo a vychutnáte si ho nejlépe, jak je jen možné, jízdou na koni.

Proč právě jízda na koni Plzeň?

 • Zkušení průvodci a jezdci
 • Jedinečné přírodní krásy
 • Zdraví prospěšné prostředí
 • Duševní odreagování a načerpání fyzické energie
 • Turistické zajímavosti - rozhledna, zřícenina
 • Unikátní kočár se spřežením

Plzní jízdou na koni

Máme pro vás 4 varianty jízd na koni, a to jen na našem portálu 4-elements.cz.

Žádné nudné ježdění, stále se bude čím kochat. Čeká nás výlet na 40 metrů vysokou rozhledu v Železném Újezdě na kopci v nadmořské výšce 672 metrů. Z našeho cíle spatříme Krušné a Doupovské hory, Český les a Šumavu, Blanský les, Písecké hory, část Brd a spoustu dalších krás, kterým podlehne i ten největší "tvrďák". Tak vezměte třeba svého přítele či manžela a prožijte spolu romantický celodenní relax. A když odpočinek, tak úplný, nemusíte se ani připravovat se svačinou. Pod rozhlednou se pro vás bude i vařit.

Pro ty, kterým stačí projížďka 2-3 hodinová, tu máme také úžasný výlet. Vydáme se z našich stájí na zříceninu hradu. Kouzelnou přírodu si zde vychutnáte také plnými doušky.

Nebo si chcete jen tak "odskočit" během cestování přes Plzeň či si prostě jen na chvíli zajezdit? Máme pro vás i hodinovou jízdu. A nebojte se, i při ní stihneme navštívit nějakou tu vyhlídku.

A to by nebylo, aby pro vás portál 4-elements.cz nepřichystal i něco navíc. Možnost máte i využít projížďku kočárem se spřežením staro-kladrubských běloušů!

Rozpis plzeňských variant jízd

 • Rozhledna v Železném Újezdě - 4 - 5h v sedle (záleží na schopnosti jezdců) + výstup na rozhlednu a občerstvení (není v ceně vyjížďky) = celodenní výlet
 • Zřícenina hradu Vlčtejn - 2 - 3h v sedle
 • Hodinová vyjížďka do okolí
 • Vyjížďka kočárem taženým starokladrubskými bělouši - krásná projížďka přírodou, oslavy či svatby
   

V blízkém okolí nám dovolte pozvat Vás na akrobatické lety Plzeň nebo vyhlídkové lety balónem Plzeň.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: