Wakesurfing Třeboutice

625 CZK
Cena: 625 Kč Cena bez DPH: 517 Kč

Dostupné varianty:

* Wakesurfing - možnosti:

0 0 reviews

Toužíte po tom prožít další nezapomenutelný zážitek okořeněný adrenalinem? Chcete zažít něco, co Vám nedá spát? Vezměte naši nabídku všema deseti a uvidíte, že nebudete litovat! Skvělá parta lidí vám nabízí wakesurfing Třeboutice – zábavu, kterou prostě musíte zkusit.

Co můžu od wakesurfingu Třeboutice očekávat?

Wakesurfing Litoměřice nabízí výhody jak vodního lyžování, tak i surfingu. Jste-li milovníkem jednoho z těchto sportů, s wakesurfingem v Třebouticích budete přímo nadšeni. Využijte skvělého nápadu této kombinace adrenalinových zážitků a vlijte si s námi do krve nový život. Máte obavy? Naši zkušení instruktoři Vám na pevnině váš wakesurfing u Litoměřic předvedou – a pak už si můžete svůj nový wakesurfing vyzkoušet v malebném prostředí řeky Labe.

Wakesurfing Třeboutice – boom dneška

Jestliže s žádným vodním sportem nemáte zkušenosti, neházejte flintu do žita. Wakesurfing Třeboutice si zamilujete! Tento sport je založen na tom, že účastník wakesurfingu je tažen na laně za lodí, která svým specifickým tvarem utváří vhodné vlny. Ty vám slouží k Vašemu wakesurfingu, necháváte se po nich unášet. Využijte své, byť malé, odvahy – a pusťte se s námi po hlavě do wakesurfingu.

Nebudete chtít přestat!

Dny takové, jaké mají být

Wakesurfing poskytuje zážitky, o kterých se budete chtít podělit se svými přáteli. Vezměte je sebou a udělejte si společný výlet – den, na který nezapomenete. Využijte našich dalších adrenalinových sportů a událostí. Po vašem adrenalinovém dni si můžete posedět s partou fajn lidí na našem baru a odměnit se za svůj výkon na wakesurfing Litoměřice.

Prožijte vaše dny tak, abyste na ně nezapomněli – s wakesurfingem Třeboutice u Litoměřic máte nezapomenutelný zážitek zaručen!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: