Lyžařská škola Jablonec

2034 CZK
Cena: 2 034 Kč Cena bez DPH: 1 681 Kč

Dostupné varianty:

* Lyžařská škola:

0 0 reviews

Rádi byste si užili zimu a pořádně si zalyžovali? Chcete se na lyžích zdokonalit nebo si na lyžování sami netroufáte? Jste na správné adrese. 4-elements.cz Vás zve na lekci lyžování pro dospělé i děti v areálu Kořenov - Rejdice na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. 

Užijte si vynikající podmínky pro zimní rekreaci v lyžařském areálu s dvousedačkovou lanovou dráhou, vlekem, sjezdovými tratěmi a největším snowparkem v ČR

Pro koho je lyžařská škola Jablonec:

  • všechny, kdo ještě na lyžích nestáli a chtějí se naučit lyžovat
  • ty, kteří si chtějí své dovednosti obnovit a zdokonalit
  • toho, kdo chce mít instruktora jen pro sebe
  • dospělé
  • děti

V lyžařské škole Jablonec se lyžovat naučíte

Škola vyučuje nejmodernější mezinárodně uznávanou metodikou lyžování. Odborně vyškolení instruktoři se znalostmi německého a anglického jazyka Vám pomohou nejen při začátcích lyžování, ale stanou se příjemnými společníky během Vašeho zážitku. 

V ceně lekce lyžařské školy Jablonec je:

  • privátní lekce 2 hodiny pro dospělého nebo pro dítě
  • kompletní lyžařská výbava (lyže, lyžáky, hole a helma)
  • skipass

Lyžařská škola Jablonec vyučuje privátně

Privátní výuka je ideální pro toho, kdo chce mít instruktora jen pro sebe a lekci si maximálně užít. Výuka je vždy vedena s ohledem na znalosti a možnosti každého studenta, ať už je to dospělý či dítě. Začátečníci získají první zkušenosti pod dohledem instruktora, zatímco pokročilí se zdokonalí ve freestylu.

Po lekci v lyžařské škole Jablonec se můžete najíst i ubytovat

Místní Chata Panorama nabízí stylové ubytování i celodenní stravování. V blízkosti chaty  se nachází lyžařský areál s dvousedačkovou lanovou dráhou, vlekem, sjezdovými tratěmi a největším snowparkem v ČR - Extra Parkem, lyžařskou a snowboardovou půjčovnou, občerstvením a hospůdkou. Všechny tratě a překážky jsou pravidelně upravovány a dosněžovány, další lákavou možností je večerní lyžování na osvětleném svahu. Výborné jsou zde také podmínky pro běžecké lyžování s napojením na lyžařskou magistrálu

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: