Jízda v kočáru Bouzov

726 CZK
Cena: 726 Kč Cena bez DPH: 600 Kč

Dostupné varianty:

* Jízda v kočáru Bouzov:

0 0 reviews

Už jste jeli v kočáru taženém poníky? Časy, kdy se koňské povozy užívaly běžně k cestování, pro veškerou polní práci a ke stahování dřeva v lese, už jsou sice minulostí, ale koně nám naštěstí zůstali a s nimi jejich krása a ochota sloužit lidem a přinášet jim radost. 4-elements.cz Vás zve do Bouzova, kde jsou více než 30 let chováni a cvičeni poníci

Užijte si s rodinou a přáteli tu nejkrásnější projížďku v kočáru taženém poníky, prožijte radost a romantiku a poznejte noblesu a eleganci českého sportovního ponyho 

Pro koho je jízda v kočáru Bouzov:

  • všechny, kdo chtějí poznat sportovního poníka
  • toho, kdo hledá romantický a krásný zážitek
  • rodiny s dětmi bez omezení věku
  • ty, kdo chtějí prožít radost
  • skupinky přátel
  • 1 až 4 osoby

Jaká bude jízda v kočáru Bouzov

Většina našich poníků umí jezdit v zápřahu. Nejčastěji učíme mladé poníky chodit vedle zkušených koní. Potom dostanou chomout a už neřeší vůz za sebou. Jezdí jen polehku. Nejvíce jsou využíváni na rekreační vozatajství pro ty, kdo nechtějí jet v sedle, aby nepřišli o zážitek z výletu. Vaše jízda kočárem bude kolem Olešnic a Bouzova a bude trvat celou hodinu. Do kočáru se vejdou čtyři osoby, ale můžete jet i sami, když budete chtít. Poníci jsou pečlivě vycvičeni a vychováni, hodní a trpěliví i k malým dětem.

Co potřebujete k jízda v kočáru Bouzov:

  • dobrou náladu
  • pohodlné oblečení
  • pohodlnou obuv

Když Vám jízda v kočáru Bouzov nebude stačit můžete se projet v sedle nebo se podívat do stáje 

V Bouzově najdete rodinnou stáj poníků a koní, v současnosti je zde asi 40 koní, hlavně ale poníci. Každoročně tu přicházejí na svět hříbátka. Uvidíte jeden z největších chovů ČESKÉHO SPORTOVNÍHO PONYHO v ČR. Poníci jsou zde cvičeni pro využití v zápřahu a pro malé jezdce. 4-elements.cz Vás zve i k dalšímu krásnému zážitku - jízda na poníkovi.

Kdy si můžete užít jízdu v kočáru Bouzov

Krásný zážitek si lze dopřát celoročně. Protože je o jízdu v kočáru velký zájem, 4-elements.cz  doporučuje domluvit si termín alespoň 3 dny předem telefonicky.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: