Paragliding Semily

2989 CZK
Cena: 2 989 Kč Cena bez DPH: 2 470 Kč

Dostupné varianty:

* Paragliding Semily:

0 0 reviews

Napadlo Vás někdy, jaký je to pocit letět vzduchem tak vysoko jako draví ptáci, cítit stejnou volnost a svobodu? Víte, že s 4-elements.cz si to můžete vyzkoušet i Vy? Zveme Vás na paragliding. Prožijete neskutečnou volnost, radost i adrenalin.

S paraglidingem Semily se můžete proletět i Vy - poletíte v tandemu se zkušeným instruktorem, který se postará o bezpečnost

Pro koho je paragliding Semily:

  • všechny, kteří si chtějí paragliding vyzkoušet, aniž by museli skládat zkoušky
  • toho, kdo si chce užít, ale nechce se nic učit
  • ty, kdo chtějí prožít adrenalin ve vzduchu
  • lidi v běžné kondici 
  • od 18 let

Jak byste se měli obléknout na paragliding Semily

Nejlepší je pohodlné sportovní oblečení vybrané s ohledem na počasí. Vhodná je pevná kotníková obuv. Hodit se Vám budou i tenké prstové rukavice. 

Co je paragliding Semily:

  • paragliding je letecký sport podléhající zákonům o civilním letectví
  • k plachtění vzduchem se používá paraglidingové křídlo - padákový kluzák, který spadá do kategorie sportovních létajících zařízení pod správou LAA ČR
  • startuje se z kopce rozběhem

Co Vás čeká na paraglidingu Semily

Nejdříve dostanete nezbytné instrukce. Společně s instruktorem vybalíte a nachystáte padák. Protože je pro paraglidingové létání nutné mít pilotní průkaz, poletíte v tandemu se zkušeným instruktorem. S ním vzlétnete do vzduchu a společně se bezpečně vrátíte na zem. Za letu sedíte pohodlně v sedačce s chráničem na spodní straně. Ve stoupavém proudu se zachytíte a naberete výšku. Čekají Vás krásné pohledy na krajinu pod Vámi. Váš let bude trvat asi 20 až 30 minut. 

Kdy si můžete užít paragliding Semily

Hlavní sezóna je od dubna do konce září. Hodně však záleží na počasí a lety jsou tedy po rezervaci nabízeny podle předpovědi počasí 2-3 dny před možným uskutečněním. Protože je o vyhlídkové lety velký zájem, 4-elements.cz doporučuje včasnou rezervaci, na základě které budete později dostávat výzvy - nabídky přesného termínu zážitku (pomocí SMS).

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: