Jízda na poníkovi Bouzov

292 CZK
Cena: 292 Kč Cena bez DPH: 241 Kč

Dostupné varianty:

* Jízda na poníkovi Bouzov:

0 0 reviews

Znáte dětské sny? Víte, jak takový dětský sen splnit? Dopřejte svému dítěti radost a dejte mu nejkrásnější dárek - projížďku na poníkovi. 4-elements.cz Vás zve do Bouzova, kde jsou více než 30 let chováni a cvičeni poníci pro malé jezdce. S pomocí profesionálního trenéra si i zcela nezkušený nováček užije krásný zážitek

Udělejte si s dětmi pěkný výlet, navštivte jeden z největších chovů ČESKÉHO SPORTOVNÍHO PONYHO a projeďte se na poníkovi nebo na velkém koni

Pro koho je jízda na poníkovi Bouzov:

  • ty, kdo mají rádi zvířata a hlavně koně
  • malé i větší děti až do 15 let
  • dospělé do 55 kg

Jaká bude jízda na poníkovi Bouzov

Poníci jsou různých výšek, malí jsou pro malé děti a větší pro velké děti. Proto nejdříve trenér vybere vhodného poníka pro Vaše dítě. Individuální hodina ježdění je vždy uskutečňována po domluvě. Pokud dítě na koníkovi ještě nikdy nesedělo, hodina je na jízdárně a pod nepřetržitým dozorem zkušeného cvičitele, aby byla zcela bezpečná. Větší jezdci či zkušenější mohou do terénu, kde jezdí v malé skupince (1-4 jezdci) s cvičitelem.    

Líbí se Vám zážitek jízda na poníkovi Bouzov, ale potřebovali byste většího koně?

Rodiče se nemusí jen dívat, mohou se také projet. Pro doprovod dětí a pro větší děti jsou připraveni velcí koně, kteří jsou rovněž pečlivě vycvičeni a vychováni, aby na nich mohl jet i úplný začátečník.

Co potřebujete k jízdě na poníkovi nebo na velkém koni Bouzov:

  • dobrou náladu
  • pohodlné oblečení
  • pohodlnou obuv

 

Místo jízdy na poníkovi Bouzov se můžete podívat do stáje 

V Bouzově najdete rodinnou stáj poníků a koní, v současnosti je zde asi 40 koní, hlavně ale poníci. Každoročně tu přicházejí na svět hříbátka. Uvidíte jeden z největších chovů ČESKÉHO SPORTOVNÍHO PONYHO v ČR. Poníci jsou zde cvičeni pro malé jezdce a také pro využití v zápřahu.

Jízda na poníkovi Bouzov nemusí být jen jednorázovým zážitkem

Vašemu dítěti se jízda na poníkovi bude jistě líbit. A když i Vy budete mít zájem dopřát svému dítěti další krásné sportovní zážitky, je možnost zapsat dítě na rekreační ježdění, víkendové soustředění, nebo dokonce i na výcvik závodního ježdění.

Kdy si můžete zajezdit na poníkovi Bouzov

Na jízdárně lze jezdit celoročně. 4-elements.cz  doporučuje domluvit termín zážitku alespoň 3 dny předem telefonicky. 

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: