Kite Rujana - Vícedenní kurzy

6262 CZK
Cena: 6 262 Kč Cena bez DPH: 5 176 Kč

Dostupné varianty:

* Kite - Vícedenní kurzy:

0 0 reviews

Chcete se efektivně a do hloubky naučit vše o kitování? 4-elements.cz Vás zve na vícedenní kurzy, během kterých důkladně prozkoumáte všechny zákonitosti kiteboardingu. Navíc Vás čeká moře, kde je den bez vln vyjímkou. Zkuste babí léto na Baltu, kurzy jsou v češtině, němčině i angličtině v období červen - září. Užijte si kiting na maximum

Dopřejte si krásnou dovolenou u Baltského moře, zapomeňte na všední starosti a naučte se kitovat jako závodníci

Pro koho jsou Kite Rujana vícedenní kurzy:

 • ty, kdo mají rádi vlny, pláže a vítr, začátečníky i pokročilé kitery
 • toho, kdo hledá krásné zážitky a chce prožít aktivní volno u moře
 • všechny od 8 do 99 let, kteří se chtějí naučit kitovat a zdokonalit

Vyberte si vícedenní kurz kitingu na dva dny nebo na týden na ostrově Rujana

Kurzy jsou dvoudenní nebo týdenní. Zúčastnit se mohou začátečníci i pokročilí zájemci. Kurzy jsou připraveny pro ty, kdo si chtějí maximálně osvojit principy kiteboardingu a následnou samostatnost při kitování. Po kite-drilu budete umět ovládat kite bez pomoci instruktora. Kurzy jsou vedeny s ohledem na bezpečnost, kondici či sportovní zkušenosti.

Kite Rujana vícedenní kurzy  - 1. část s instruktorem

Celých 8 hodin /u dvoudenního kurzu/ nebo celých 12 hodin /u týdenního kurzu/ se budete učit a trénovat pod dohledem zkušeného odborného instruktora. Dozvíte se základní teoretické, ale nezbytné, informace o výbavě, pravidlech a bezpečnosti tohoto sportu. Dále budete mít možnost „osahat“ si cvičný komorový kite o velikosti od 2m2 do 5m2. 

Kite Rujana vícedenní kurzy  - 2. část samostatná jízda

Dalších 8 hodin /u dvoudenního kurzu/ nebo dalších 12 hodin /u týdenního kurzu/ už budete jezdit na kiteboardu sami. Procvičíte si, co jste se naučili s instruktorem. V samostatné části budete mít k dispozici nafukovací kity ve velikostech od 2m2 do 16m2 v závislosti na síle větru. Ke kite kompletu Vám zapůjčíme helmu, trapéz, leash a vestu, pokud nemáte vlastní vybavení.

Výuka Kite Rujana dvoudenní kurz bude zahrnovat:

 • základní teorii (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost)
 • ovládání kitu v bezpečné zóně
 • starty kitu z vody s asistencí i samostatně
 • bezpečnostní systém a selfrescue
 • bodydragging s kiteboardem i bez
 • situace ztráty prkna proti větru
 • start z vody
 • jízda v obou směrech
 • jízda proti větru
 • otáčky
 • teorie skoků

Výuka Kite Rujana týdenní kurz bude zahrnovat:

Náplň zahrnuje obsah dvoudenního kurzu, avšak je rozšířena o další samostatné starty, samostatné přistání a skoky. Samozřejmě budete mít mnohem víc času na trénink. Po absolvování kurzu budete schopni samostatně jezdit a reagovat na všechny situace s kiteboardingem spojené. Každý den kurzu Vám bude k dispozici instruktor, aby Vaše pokroky při kitingu byly co nejrychlejší a nejefektivnější. Samozřejmě vždy budeme brát ohled na Vaši fyzickou kondici a výdrž.

Kite Rujana vícedenní kurzy přináší intenzivní výuku 

Intenzivní výuka Vám ušetří až několik let trápení jako samouk a nakonec i peněz za nevhodné vybavení. Při výuce bude použito nejnovější vybavení značky AIRUSH a NORTH. Neopren není nezbytný, ale můžete si ho půjčit za 100 Kč/den. Kite kurzy jsou vedeny zkušenými instruktory vyškolenými v oblasti powerkitingu s cetrifikací asociace powerkitingu České republiky, kteří se kitingu věnují řadu let. 

Ubytování a půjčovna pro Kite Rujana více denní kurzy:

Ubytovat se lze v kempu ve Wieku. Po absolvování kurzu si můžete zapůjčit stejné kite vybavení v půjčovně a procvičovat dál samostatně. Také zde najdete špičkové vybavení určené pro freeride a freestyle. Budete tak mít možnost seznámit se s širokou nabídkou kitového vybavení.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: