Paddleboard Praha

988 CZK
Cena: 988 Kč Cena bez DPH: 817 Kč

Dostupné varianty:

* Paddleboard - možnosti:

5 1 reviews

Jak by se Vám líbil výlet po vodní hladině? Už jste si zkusili splout řeku? Nyní je to snadné, nepotřebujete k tomu loď, stačí Vám jen pádlo a prkno - paddleboard. 4-elements.cz má pro Vás hned tři lákavé možnosti. Vyberte si sami. Anebo je vyzkoušejte všechny.

O příjemnou plavbu se můžete podělit se členy Vaší rodiny nebo s přáteli - užijte si Váš výlet s 4-elements.cz.

Pro koho je Paddleboard Praha

  • pro nezkušené začátečníky i pokročilé vodáky
  • pro toho, kdo si chce protáhnout tělo a vyčistit mysl
  • pro toho, kdo chce poznat nový sport a nové lidi
  • pro toho, kdo má rád vodu
  • pro vodáky a výletníky
  • pro rodiče s dětmi
  • pro děti i dospělé

S Paddleboardy Praha Vás čekají tři krásné řeky - přidejte se k nám

U všech třech výletů je v ceně doprovod, který Vám se vším poradí, ukáže Vám, jak nachystat boardy, jak správně pádlovat a kudy plout. 4-elements.cz Vám doporučuje vzít plovací vesty pro děti a neplavce.

VARIANTA 1 -  Vltava - pro úplné začátečníky - zkombinujte sportovní zážitek s trochou kultury

Plavba Vltava - výlet centrem Prahy je na půl dne a může se ho zúčastnit i úplný začátečník. Z vody uvidíte historické památky stojící na obou březích. Trasu a čas lze domluvit.

VARIANTA 2 - Berounka - užijte si dokonalou pohodu na vodní hladině

Plavba Berounka je poklidnější, jen časově náročnější. Výlet na celý den je vhodný pro rekreační vodáky i pro úplné začátečníky. Sejdeme se ráno (9-10 hod.) na vlakovém nádraží v Radotíně (zde můžete nechat svá auta) a vlakem pojedeme do Zadní Třebáně. Zde se nalodíme a začneme sjíždět Berounku zpět do Radotína. Po cestě je možné zakoupit oběd nebo nějaké občerstvení. Záleží na tempu v jakém pojedeme, vyhraďte si raději celý den.

VARIANTA 3 - Sázava - užijte si plavbu s kapkou adrenalinu

Plavba Sázava je fyzicky trošku náročnější. Je pro Vás vhodná, když máte alespoň minimální zkušenost s vodou. Nemáte-li takovou zkušenost, vezměte si alespoň plovací vestu. Sejdeme se ráno (9-10 hod.) na parkovišti v Petrově u Prahy, poblíž vlakového nádraží. Odtud společně pojedeme vlakem do Týnce nad Sázavou. V Týnci se nalodíme a poplujeme zpět do Petrova. Po cestě je možné zakoupit oběd nebo občerstvení. Na tento výlet si vyhraďte celý den, záleží na tempu v jakém pojedeme.

V cenách je zahrnuto:

  • kompletní vybavení pro stand up paddle včetně boardu
  • jízdenka na vlak (u varianty 2 a 3)
  • malé občerstvení (0.5l vody, ovoce a tyčinka)

S Paddleboardem Praha se pádlovat naučíte

Při paddleboardingu stojíte na stabilním plováku. K pohybu po vodní hladině používáte dlouhé pádlo. Je to velmi snadné, přesto malá instruktáž neuškodí. Ukážeme Vám, jak správně zapojit všechny svaly a držet rovnováhu. Tento sport může dělat absolutně každý, i Vaše děti. Je jen na Vašem uvážení, od kolika let, ale v případě Sázavy by mělo dítě umět plavat.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: