Pilotem na zkoušku Česká Lípa

4322 CZK
Cena: 4 322 Kč Cena bez DPH: 3 572 Kč

Dostupné varianty:

* Pilotem na zkoušku Česká Lípa:

0 0 reviews

Jak se asi cítí piloti, kteří mají let jen ve svých rukou? Jakou důležitost a zodpovědnost při letu - několik set metrů nad zemí pociťují? Je obtížné pilotovat letadlo? Zvládli byste to Vy? Nic Vám nedá lepší a přesnější odpovědi než tento zážitek! Aneb, jak říkají rodiče svým dětem "Zkus to a uvidíš".

Vy jako pilot na zkoušku v České Lípě

  • 20 - 40 minut čistého pilotování (dle zvolení).
  • Cca 30 minut přípravy.
  • Letadlo CESSNA 172.
  • Vezměte další 2 pasažéry (let mají jako vyhlídku).
  • Váhový limit pro 3 cestující je 240 kg.

Jak pilotovat letadlo na zkoušku nad Českou Lípou

Jak zážitek vlastně probíhá? Samotnému letu předchází předletová příprava, kdy Vám budou vysvětleny základní pojmy a seznámíme Vás s letadlem. S letadlem Cessna 172.

Spolu s pilotem naplánujete let, zkontrolujete meteorologické podmínky, provedete předletové úkony, nastavíte palubní přístroje a naučíte se, jak se komunikuje s dispečerem na letišti. Cíl letu? Je na Vás! Ať už to bude Váš domov, zahrada, jakékoli místo, které jste vždy toužili spatřit tam ze shora.

Následně náš zkušený pilot vzlétne a předá Vám řízení. Po celou dobu Vám asistuje a je k dispozici. Let řídíte tak dlouho, jak si zvolíte - viz varianty výše.

Co ještě vědět o Pilotu na zkoušku Česká Lípa

Tento zážitek realizujeme zpravidla během letecké sezóny - přibližně od dubna do října. Samozřejmě za vhodných podmínek pro let. S sebou na letiště můžete vzít kolik osob chcete. Fotografovat a natáčet videa můžete po celou dobu zážitku.

Co Vás ještě čeká v České Lípě a jejím okolí? Koukněte na Vyhlídkové lety balónem Kokořínsko nebo na Jednokolku Liberec.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: