Tandemové seskoky Mladá Boleslav

4840 CZK
Cena: 4 840 Kč Cena bez DPH: 4 000 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti tandemových seskoků:5 1 reviews

Troufnete si překonat sám sebe a odhodlat se k odvážnému činu? Právě tímto novým zážitkem mohou být tandemové seskoky Mladá Boleslav! Dávka odvahy, příliv adrenalinu i emocí a nový prožitek – takové jsou tandemové seskoky, které Vám přináší portál na zážitky 4-elements.cz.

Zážitek na celý život – to jsou tandemové seskoky Mladá Boleslav

Zdá se Vám život příliš stereotypní a chybí Vám „nakopnutí“ a šťáva do dalších dní? Právě tandemové seskoky Mladá Boleslav jsou tím, co byste měli zkusit. Doletět do výšky 4 000 metrů a odsud se odhodlat skočit volným pádem v rychlosti 200 km/hod, tomu se říká odvaha! Následný opojný pocit kocháním se krajiny v délce asi 6 minut se Vám bude hlavou přehrávat již po zbytek života. Sezóna tandemových seskoků je od dubna do října, případně dle počasí.

S tandemovými seskoky Mladá Boleslav do víru dění

Tandemové seskoky Mladá Boleslav jsou místem, kde na Vás čeká vynikající zázemí pro Váš den „D“. Tandempiloti Vás před Vaším tandemem Mladá Boleslav seznámí s tím, co Vás čeká v průběhu celé akce. Historie letiště Mladá Boleslav sahá až do 40. let minulého století - společně s kvalifikovanými a zkušenými tandempiloty se řadí ke špičkovým ve svém oboru. Tandemový seskok Mladá Boleslav Vás také nadchne výborným zázemím, které můžete využít jak Vy, tak Váš doprovod.

Před tandemovým seskokem Mladá Boleslav není třeba žádné lékařské prohlídky. Stačí se jen odhodlat a dorazit na tandemové seskoky Mladá Boleslav. Využijte také náš dárkový poukaz tandem!

Neváhejte a skočte si tandem v Mladé Boleslavi!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: