Úniková hra Plzeň

1135 CZK
Cena: 1 135 Kč Cena bez DPH: 939 Kč

Dostupné varianty:

* Úniková hra Plzeň:

0 0 reviews

Co takhle vyzkoušet první únikovou hru v Plzni, která simuluje počítačové hry jako jsou Escape the room nebo Exit game. Pokud jste někdy již hráli adventurové počítačové hry, nejspíš tušíte o čem je řeč.

Úniková hra Plzeň procvičí Vaše mozkové závity a zároveň se při ní skvěle pobavíte. Máte přesně 60 minut na to rozluštit všechny záludnosti, které Vás během této únikové hry čekají.

První únikové hry v Plzni

Úniková hra Prastýce Josefa

Hra ideální pro rodiny s dětmi a začátečníky. Hlavu Vám potrápí spousta kvízů, rébusů a hádanek. U prastrýce Josefa, který Vás pozval na návštěvu je fajn do té doby, než beze slova zmizí a Vy zůstáváte zamčeni v jeho domě. Najdete klíč od místnosti a zjistíte kam Josef tak pospíchal? Do této hry se mohou zapojit děti od ukončené první třídy ZŠ.

Úniková hra Stroj času

Tato interaktivní únikovka je originální profesionálně postavená hra, na které se podíleli odborníci designu, elektroniky, softwaru a zvuku! Vaším úkolem je najít protilátku k záchraně lidské populace. Hra není vhodná pro epileptiky a děti mladší 15 let.

Úniková hra Plzeň musíte vyzkoušet!

Ukažte, co ve Vás je. Ukažte, že neusínáte na vavřínech, jste akční, nebráníte se novým zážitkům a hlavně, že nemáte strach z nevyřešení úkolů.

  • 60 minut v místnosti
  • 2 - 5 hráčů
  • prověření schopností
  • procvičení mozkových závitů


Nebraňte se zažít nové věci, 4-elements je tu od toho, aby Vás povzbudil k užívání si života naplno!

Neváhejte vyzkoušet další skvělé zážitky, které jsme pro Vás připravili. Co se například zkusit proletět díky Vyhlídkovým letům Plzeň nebo Vyhlídkové lety bezmotorové Příbram.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: