Tandem paragliding v Beskydech

1800 CZK
Cena: 1 800 Kč Cena bez DPH: 1 488 Kč

Dostupné varianty:

* paragliding možnosti:

0 0 reviews

Paragliding je nejjednodušší způsob, jak se přiblížit létání. A pro ty, kteří váhají, zda je pro ně létání vůbec přijatelné, nabízí 4-elements tandemové lety paraglidingu. Létáme u Ostravy, tak přijeďte a poznejte, jak je paragliding úžasným sportem!

Pohled z ptačí perspektivy patří k těm nejkouzelnějším a zároveň nejcennějším, paragliding v tandemu je pro to ideální díky pomalému klesání.

Za tandemovým paraglidingem do Beskyd se zkušeným pilotem

U paraglidingu v tandemu se nemusíte ničeho obávat ani disponovat jakýmikoli zkušenostmi. O vše se postarají naši certifikovaní a zkušení piloti. Létat proto může úplně každý!

Standardní doba letu je 10 - 15 minut, spolu s dopravou a přípravou k letu trvá tento paraglidingový zážitek přibližně hodinu. Při volbě Tandemový seskok - dva ve vzduchu společně, má každý účastník svého instruktora a ve vzduchu plachtí najednou, DVD záznam je pak z každého letu samostatně.

Pokud budou příznivé podmínky, lze na místě přiobjednat termický let, což je let s převýšením alespoň 200 metrů nad výšku startu v trvání minimálně 25 minut. Příplatek vyjde na 250 korun.

Kde tandem paragliding v Beskydech provozujeme?

  • Javorový vrch (Třinec)
  • Ondřejník (Frýdlant nad Ostravicí)
  • Stráník (Žilina, Slovensko)

Výhody tandemového paraglidingu Beskydy

Na tandemový paragliding do Beskyd si určitě nezapomeňte fotoaparát, za letu pořídíte nezapomenutelné snímky. V ceně tohoto zážitku je vystavení dárkového certifikátu, který poslouží jednak jako trvalá vzpomínka a navíc řeší věčné dilema čím obdarovat Vaše blízké. A zde jsou další výhody našeho paraglidingu:

  • certifikovaní instruktoři
  • nejlevnější a nejjednodušší způsob létání
  • možnost opravdového splynutí s přírodou
  • s námi může létat kdokoliv


A hlavně - mnohakilometrový přelet na padákovém kluzáku spolehlivě zažene jakékoli negativní pocity, třeba zoufalství z odpolední nudy ve škole či v práci.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: