Landkiting Ostrava

1498 CZK
Cena: 1 498 Kč Cena bez DPH: 1 239 Kč

Dostupné varianty:

Landkiting:0 0 reviews

Co takhle zkombinovat rychlost, vítr, kolečka a draka? Co to má být, říkáte si? Přece landkiting Ostrava! Pojďte se s 4-elements pořádně vyblbnout na čerstvém vzduchu.

Jízda na všem, co má kolečka! To je landkiting Ostrava!

Proč je landkiting taková zábava? Vždyť si to jenom představte! Kolečkové brusle, mountainboard, buggy, svěží vítr, tažný drak a vy - buď na zemi nebo ve vzduchu! Po zvládnutí základů landkitingu na zemi to totiž můžete v Ostravě rozjet i ve vzduchu! U landkitingu pouze stačí, aby foukal vítr. Landkiting je zábava, která stojí za vyzkoušení!

Cena kite kurzů zahrnuje:

  • služby instruktora po celou dobu
  • poradenská činnost
  • zapůjčení veškerého vybavení
  • délka základního kurzu 2 - 2,5 hodiny
  • délka jednodenního kurzu 3 - 5 hodin (délky se vztahují na celkový počet osob)

Můžete si vybrat z nabídky kurzů pro landkiting v Ostravě

ZÁKLADNÍ KITE kurz

Základní kurz pořádáme pro ty, kteří si chtějí landkiting kurz vyzkoušet zcela nezávazně nebo jen pro potěšení. Naučíte se potřebnou základní teorii a létání s menšími komorovými draky, včetně principů startu a přistání. Pro tento typ kurzu jsou k výuce určeny tréninkové komorové kity o velikosti do 3 metrů čtverečních, takže se hodí i pro malé nadšené objevitele.

JEDNODENNÍ KITE kurz

Tento typ kurzu je určen pro ty, kteří si kiting chtějí vyzkoušet nebo se již naučit základní manipulaci s kite vybavením. Cílem je samostatně a bezpečně manipulovat s kite vybavením, umět jej samostatně navázat, používat bezpečnostní systém, zvládat starty, přistání a celkové ovládání draka.

Kurzy pořádáme i v těchto městech:

Dva elementy na zemi a ve vzduchu to je landkiting Ostrava!

S lankitingem Ostrava si užijete nejen adrenalin na zemi, ale i ve vzduchu! Tažná síla kitu Vás dostane! Zároveň se nemusíte ničeho bát. U každého kurzu s Vámi bude instruktor, který Vám pomůže a poradí, abyste si adrenalinový zážitek užili naplno!

Zábava, adrenalin - to je přesně to, co pro Vás děláme! To je 4-elements.cz!

Vaši přátelé nebo rodina Vás může u kurzu fotit nebo natáčet, a to samozřejmě zcela ZDARMA! Můžete si tedy udělat hezký výlet s rodinou nebo přáteli. Navíc v jedné skupině můžou být až 4 osoby.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: