Jízda na koni Nové Město na Moravě

1889 CZK
Cena: 1 889 Kč Cena bez DPH: 1 561 Kč

Dostupné varianty:

* Jízda na koni - možnosti:

0 0 reviews

Rádi byste se oprostili od všedních starostí a užili si víkend bez stresu a v netradičním prostředí? Chcete zažít nové chvilky a zregenerovat své tělo fyzickou aktivitou? Tou pravou volbou právě pro Vás je jízda na koni Nové Město! Tento nezapomenutelný zážitek Vám dodá ztracenou energii a přivodí perfektní náladu. Užijte si bezchybný víkend na Vysočině s jízdou na koni Nové Město na Moravě. 4-elements.cz se totiž vyzná!

Dokonalý víkend s jízdou na koni!

Sbalte sebe, své přátele, rodinu či kolegy z práce a dostavte se do Dolní Rožínky, kde na Vás čeká víkend plný dobrodružství. Jízda na koni Nové Město na Moravě Vám i Vašim spolucestujícím dopřeje milé dny v romantickém prostředí venkovské usedlosti ve společnosti koní. Zažijte s 4-elements.cz jezdecký výcvik, díky kterému si dopřejete vyjížďku krásnou přírodou Vysočiny. Jízda na koni Nové Město na Moravě je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, vše se odehrává pod dohledem zkušeného instruktora. Že to zní více než lákavě? My víme!

Víkendový program na koňském hřbetu Nové Město:

  • v ceně: ubytování na dvě noci, 2x oběd
  • víkendový pobyt s cílem intenzivní relaxace a spolupráce
  • prohlídka nově zrekonstruovaného statku
  • ukázka práce s koněm - komunikace a spolupráce jezdce a koně
  • možnost vyčištění koně a nasedlání s pomocí odborníka
  • pro děti do 6 let vycházka na koni s doprovodem
  • starší děti a dospělí - vyjížďka lesoparkem


Cílem kurzu je poskytnout "ekologicky silný zážitek" během relativně krátké doby při zajímavé činnosti. Jednotlivé trasy jsou v délce 9-15 km.

Koňský hřbet poskytuje ten nejlepší výhled, užijte si jízdu na koni

Víkend na Zámeckém statku v Dolní Rožínce je zážitkem k nezaplacení. Při zážitku „jízda na koni Nové Město na Moravě“ se na Vás těšíme vždy od pátku večer do nedělního pozdního odpoledne. Nikam nespěchejte a užijte si čas v této krásné lokalitě. V ceně je ubytování přímo na Zámeckém statku a dva obědy, na Vaši jízdu na koni Nové Město na Moravě budete tedy náležitě posilněni. Neváhejte a kontaktujte 4-elements.cz ještě dnes.

Tento speciální relaxační víkend s 4-elements.cz Vás nabije, přijeďte si prohlédnout krásy Vysočiny z koňského hřbetu. Neváhejte si však vyzkoušet také ostatní zážitky z naší nabídky v této oblasti. Doporučejeme Vyhlídkové lety Jihlava, Extreme jízda na čtyřkolce Vysočina a zajímavý tip na dárek Staň se traktoristou Vysočina!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: