Pilotem na zkoušku Roudnice nad Labem

1600 CZK
Cena: 1 600 Kč Cena bez DPH: 1 323 Kč

Dostupné varianty:

* Pilotem na zkoušku - možnosti:

5 23 reviews

Největší zážitek za nejnižší cenu na trhu - jen pro Vás!

Chcete zažít vyhlídkový let úplně jinak? Na nic nečekejte a objednejte si zážitek, který začíná na letišti v Roudnici nad Labem. Bez pilotního průkazu si vyzkoušejte být pilotem ultralehkého letadla! Pilotem na zkoušku Roudnice nad Labem je ideální dárek pro všechny, kteří si chtějí změnit pohled na svět! Můžete a nemusíte letadlo pilotovat.

Vyhlídkový let v Roudnici nad Labem s možností pilotování letadla!

Pilotem na zkoušku - průběh

Na začátku Vás čeká seznámení se s letadlem, se kterým zážitek absolvujete. Poté se posadíte do kokpitu letadla a spolu se zkušeným instruktorem si nanečisto vyzkoušíte základní manévry, jako je stoupání či zatočení. Dozvíte se vše o komunikaci na letištích a mezi Vámi a pilotem v kabině. Po tom, co dostanete povolení k odletu, a letadlo se odlepí od země, stáváte se pilotem! Instruktor je samozřejmě po celou dobu vedle Vás v pohotovosti a pomocí svého kniplu může kdykoliv zasáhnout.  

Zážitek může proběhnout v jednom ze tří typů letadel

  • Skylane – hornoplošník s úžasným výhledem pod sebe
  • Eurostar – dolnoplošník s neomezeným výhledem okolo a nad letoun
  • Highlander – dvouplošník s otevřeným kokpitem
     

Pilotem na zkoušku v Roudnici nad Labem

Tenhle zážitek, probíhající nad Českým středohořím, může být opravdový adrenalin. Záleží jenom na Vás, co vše si budete chtít vyzkoušet. Během letu může dojít k různým situacím a Váš instruktor má v rukávě několik scénářů, které může nasimulovat. Od ztráty výkonu motoru po přistání ve vodě. 4-elements.cz přináší tuto akci za jedinečné ceny! Pokud budete mít talent, podáme Vám informace o pilotním výcviku. Na roudnickém letišti pořádáme také akrobatické lety - pro ty odvážnější.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: