Staň se traktoristou Vysočina

1500 CZK
Cena: 1 500 Kč Cena bez DPH: 1 240 Kč

Dostupné varianty:

* Staň se traktoristou:
0 0 reviews

Uvažujete o doopravdy netradičním dárku? Jste z města a nevíte, jaké to je řídit traktor? 4-elements.cz pro Vás má jedinečný zážitek - Můžete se na hodinu stát traktoristou, zdolávat motokrosovou dráhu, orat jako mistři zemědělci a přitom nepotřebujete žádné řidičské oprávnění! Prostě jen přijedete a hodinu řádíte na obrovském kolosu v polích nebo na dráze a to je zážitek, který se nedá jen tak sdělit - musí se skutečně zažít!

Tento zážitek Vám přináší firma na zážitky 4-elements.cz.

Co váš čeká, když se stanete traktoristou?

Mocný stroj Zetor 12245 s pohonem na všechna čtyři kola ve Vílanci u Jihlavy právě odpočívá, ale zítra na něm můžete jet zrovna Vy! Zetor je legenda a Váš nový přítel, se kterým si po dobu jedné hodiny užijete tu nejlepší špinavou zábavu pod sluncem! Podle počasí Vám za traktor zapřáhneme pluhovou radlici, kultivátor těžké tažné traverzy nebo tažné brány. Pakliže toužíte vyzkoušet Zetor na offroadu, my to pro Vás zařídíme! A stále je tu s Vámi trpělivý a pečlivý instruktor, který dbá na Vaše bezpečí. Máte tři čtvrtě hodiny jízdy (podle varianty, kterou si zvolíte) a předtím absolvujete krátký patnáctiminutový výcvik, kde se dozvíte vše potřebné.

Co obsahuje zážitek Staň se traktoristou Vysočina na 1 hodinu?

 • traktor Zetor 12245 - 45 minut jízdy
 • 15 minut instruktáž
 • palivo
 • instruktora
 • údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Pro koho je zážitek Staň se traktoristou určen:

Není třeba mít řidičské oprávnění, jediná Vaše odpovědnost je podepsat protokol o podstoupení zážitku na vlastní riziko. To je formalita, bez které se dneska obejde málokterý zážitek. Nic Vám nebrání v tom si všechno naplno užít, pokud budete pečliví a naslouchat instrkutorovi. Samozřejmostí je přijít ve střízlivém stavu. Nebojte se vzít s sebou doprovod, který se s Vámi prostřídá.

Na místě máte možnost zapůjčit si nebo připlatit:
 • nepromokavý oděv
 • rukavice
 • dokumetační foto
 • dokumentační video
   

Přejděte od zemědělství k průmyslu a Staňte se bagristou! Nebo Vás zajímá Extreme jízda Jeep Vysočina?

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: