Landkiting Praha 6

1498 CZK
Cena: 1 498 Kč Cena bez DPH: 1 239 Kč

Dostupné varianty:

Landkiting:0 0 reviews

Máte rádi rychlost, kolečka a draka? Tak to je přesně landkiting! Na rozdíl od kitesurfingu a snowkitingu je landkiting na povrchu zemském. Velká kolečka a deska jako u skateboardu. Je to nový populární sport, který můžete využít na travnaté, betonové i písčité ploše!

Adrenalin, který Vám zůstane v paměti na 4-elements.cz!

Jízda na všem, co má kolečka! To je landkiting Praha 6!

Kolečkové brusle, mountainboard nebo bugg - landkiting je prostě zábava! Vychutnejte si adrenalin v každém ročním období. U landkitingu pouze stačí, aby foukal vítr. Landkiting je zábava, která stojí za vyzkoušení!

Cena kite kurzů zahrnuje:

  • služby instruktora po celou dobu
  • poradenská činnost
  • zapůjčení veškerého vybavení
  • délka základního kurzu 2 - 2,5 hodiny
  • délka jednodenního kurzu 3 - 5 hodin (délky se vztahují na celkový počet osob)

Můžete si vybrat z nabídky kurzů pro landkiting Praha 6

ZÁKLADNÍ KITE kurz

Základní kurz je určen pro ty, kteří si chtějí landkiting kurz vyzkoušet zcela nezávazně nebo jen pro potěšení. Naučíte se potřebnou základní teorii a létání s menšími komorovými draky, včetně principů startu a přistání. Pro tento typ kurzu jsou k výuce určeny tréninkové komorové kity o velikosti do 3 metrů čtverečních, takže se hodí i pro malé nadšené objevitele.

JEDNODENNÍ KITE kurz

Jednodenní kurz je určen pro ty, kteří si kiting chtějí vyzkoušet nebo se již naučit základní manipulaci s kite vybavením. Cílem kurzu je samostatně a bezpečně manipulovat s kite vybavením, umět jej samostatně navázat, používat bezpečnostní systém, zvládat starty, přistání a celkové ovládání draka.

Kurzy pořádáme i v těchto lokalitách:


Dva elementy na zemi a ve vzduchu to je landkiting Praha 6!

S lankitingem si užijete nejen adrenalin na zemi, ale i ve vzduchu! Tažná síla kitu Vás dostane! Zároveň se nemusíte ničeho bát. U každého kurzu s Vámi bude instruktor, který Vám pomůže a poradí, abyste si adrenalinový zážitek užili naplno!

Zábava, adrenalin - to je přesně to, co pro Vás děláme! To je 4-elements.cz!

Vaši přátelé nebo rodina Vás může u kurzu fotit nebo natáčet, a to samozřejmě zcela ZDARMA! Můžete si tedy udělat hezký výlet s rodinou nebo přáteli. Navíc v jedné skupině můžou být až 4 osoby.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: