Nejprodávanější

Flyboarding

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Flyboard Hradec Králové
  Konečně pravý adrenalin! Flyboard Hradec Králové, to je fenomén mezi vodními sporty! Vžijte se do role akčního hrdiny létajícího až 9 metrů vysoko, plavte jako delfín nebo se přijeďte prostě jen pobavit! Nebojte se, speciální schopnosti hrdiny ani ploutve delfína potřebovat nebudete. Ač se to ..
  1 729 Kč Bez DPH: 1 429 Kč
  Založeno na 3 recenzích.

Umíte létat? Samozřejmě je to těžké, potřebujete k tomu určité vybavení, ale možné to je! A my Vám to ještě zjednodušíme! Zkuste flyboarding a uvidíte sami. V podstatě jde o tlakové pistole připevněné k Vašim nohám, které skrz vhánějí vodu a odrážejí Vás tak od vodní hladiny. Že to zní bombasticky? Je to ještě akčnější! Můžete vylétnout až deset metrů nad hladinu nebo se potopit a plavat jako delfín. Obrovská zábava pro rozené hračičky.

S 4-elements.cz budete svištět ve vzduchu jako opravdoví akrobati!

Jak zážitek flyboarding probíhá?

Součástí zážitku je desetiminutová (někdy čtvrthodinová) instruktáž, kde se naučíte teoreticky pohybovat. Nebojte – v tomto zážitku je součástí zábavy i objevování způsobu pohybu. Co máte dělat a můžete, a co zase nikoliv. Nejhorší, co se Vám může stát je, že spadnete do vody. Začnete znovu a takhle dokola. Je zábavné to zkoušet a legrační se dívat. Proto s sebou neváhejte vzít své přátele a pochlubte se jim!

Informace o flyboarding zážitku

 • instruktáž 10-15 minut
 • zapůjčení veškerého vybavení
 • celý zážitek hlídá instruktor
 • minimální věk účastníka je 12 let
 • váhový limit je cca 110 kg

O flyboardingu jako sportu

Jestli se obáváte, že Vám třeba uprostřed letu nad vodou dojde voda, nebojte se. Vodu do trysek vhání čerpadlo umístěné na člunu. V člunu pak sedí instruktor, který neustále jezdí kolem Vás a hlídá Vaši bezpečnost. Tento zážitek si užívají lidé už přes tři roky a jeho obliba stále stoupá díky francouzskému vynálezci Frankymu Zapatovi.

Další úžasné vodní sporty jsou Umělá vlna Brandýs nad Labem nebo Wakesurfing Třeboutice!

zobrazit víceskrýt