Nejprodávanější

RC-modely

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Zajímáte se o RC modely? Pak se Vám naprosto určitě bude zamlouvat zážitek závodění na offroadové dráze s těmito auty! Je těžké totiž najít skromné místo, kde si rádiově řízenými autíčky zajezdit. A ještě těžší je sehnat pár parťáků na závody RC offroad. My jsme pro Vás tyhle starosti vyřešili – vzrušení, boj o první místo, sladkost vítězství. Splněný sen každého hračičky a milovníka aut přijel na start – budete první v cíli?

4-elements.cz Vám přináší zážitek s rychlími auty v hlavní roli!

RC offroad modely

Modely RC offroad nabízené k jízdě jsou vyrobeny v poměru 1:10. Poháněny jsou všechny elektromotorem. Díky tomu jsou bezpečné, mají bezproblémový provoz a jsou nenáročné na údržbu. Perfektně driftují, mají kvalitní tlumiče a pneumatiky, které snesou trochu toho rychlého ježdění – až 60 km/h! S takovým bourákem budete řezat zatáčky, až se za Vámi bude prášit.

Přednosti RC offroad:

  • snadné ovládání
  • určeno všem uživatelům
  • žádné pojištění, ani protokoly
  • žádné zvláštní vybavení

RC offroad cars historie

První modely RC vznikaly už v roce 1966 a vlastně první komerčně využitelný model bylo Ferrari 250LM zmenšené v poměru 1:12. Následovala další autíčka, mezi i jiné typy Ferrari. V roce 1984 představila firma Assciated Electrics, Inc. model RC10, který propagovala jako offroad elektrické závodní autíčko. Spolu se společností Losi nyní tato firma dominuje trhu s RC modely, které se těší stále větší oblibě mezi nadšenci.

Poznejte i další skvělé zážitky! Například Staňte se bagristou nebo Extreme jízda v Jeepu Vysočina!

zobrazit víceskrýt