Nejprodávanější

RC-modely

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • RC offroad cars Vysočina
    Máte rádi autíčka na ovládání? Rádi závodíte? Pak přímo pro Vás máme jedinečnou příležitost si pořádně zajezdit na nově vybudované RC offroad cars dráze včetně zapůjčení modelů závodních a terénních aut s elektrickým pohonem, které jsou schopny dosáhnout rychlosti 60 km/h, perfektně driftují a mají ..
    925 Kč Bez DPH: 764 Kč

Zajímáte se o RC modely? Pak se Vám naprosto určitě bude zamlouvat zážitek závodění na offroadové dráze s těmito auty! Je těžké totiž najít skromné místo, kde si rádiově řízenými autíčky zajezdit. A ještě těžší je sehnat pár parťáků na závody RC offroad. My jsme pro Vás tyhle starosti vyřešili – vzrušení, boj o první místo, sladkost vítězství. Splněný sen každého hračičky a milovníka aut přijel na start – budete první v cíli?

4-elements.cz Vám přináší zážitek s rychlími auty v hlavní roli!

RC offroad modely

Modely RC offroad nabízené k jízdě jsou vyrobeny v poměru 1:10. Poháněny jsou všechny elektromotorem. Díky tomu jsou bezpečné, mají bezproblémový provoz a jsou nenáročné na údržbu. Perfektně driftují, mají kvalitní tlumiče a pneumatiky, které snesou trochu toho rychlého ježdění – až 60 km/h! S takovým bourákem budete řezat zatáčky, až se za Vámi bude prášit.

Přednosti RC offroad:

  • snadné ovládání
  • určeno všem uživatelům
  • žádné pojištění, ani protokoly
  • žádné zvláštní vybavení

RC offroad cars historie

První modely RC vznikaly už v roce 1966 a vlastně první komerčně využitelný model bylo Ferrari 250LM zmenšené v poměru 1:12. Následovala další autíčka, mezi i jiné typy Ferrari. V roce 1984 představila firma Assciated Electrics, Inc. model RC10, který propagovala jako offroad elektrické závodní autíčko. Spolu se společností Losi nyní tato firma dominuje trhu s RC modely, které se těší stále větší oblibě mezi nadšenci.

Poznejte i další skvělé zážitky! Například Staňte se bagristou nebo Extreme jízda v Jeepu Vysočina!

zobrazit víceskrýt