Nejprodávanější

Jeep

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Extreme jízda v Jeepu Vysočina
  Líbí se Vám velká offroadová auta? Vždycky jste si v nich chtěli zajezdit? Pak Vám můžeme tento zážitek splnit! Tak proč si nesednout za volant tohoto velikána a neužít si neuvěřitelnou zábavu, kterou jistě při běžné jízdě autem nezažijete. Nemusíte se obávat toho, že na vše budete sami - po celou d..
  1 429 Kč Bez DPH: 1 181 Kč
  Založeno na 2 recenzích.

Milujete výbušný koktejl adrenalinu a testosteronu? Jestli se vyznáte v autech, tak Vám určitě jen zmínka o Jeep Grand Cherokee WG rozbuší srdce. A nyní si můžete tohle legendární americké auto vyzkoušet. Projet se s ním na silnici? Říkáte si, to nic není. Taky že ne, a proto Vám nabízíme velkou off-roadovou trasu, na které se dosyta vyřádíte! Jízda v Jeepu je pro mnoho lidí jízdou snů a stane se i Vaším snem.

Portál 4-elements.cz Vám přináší adrenalinový zážitek plný testosteronu a vzrušení, který se nesmíte nechat ujít!

Jízda v Jeepu je bezpečný požitek

Průjezd vodou a blátem, to není takový odvar, ale postupně přituhuje – motokrosová dráha, pískovna, a jestli nebudete mít ještě dost, leží zde výzva – bývalý vojenský tankodrom – kterou musíte prostě pokořit! A u toho všeho Vám asistuje instruktor (nebojte se, řídíte přece Vy), takže je jízda v Jeepu bezpečná a s sebou můžete vzít například rodinu nebo přátele. Před započetím samotné jízdy dostanete také vlastní instruktáž o ovládání. Všechno je naprosto profesionální.

Náležitosti jízdy v Jeepu:

 • určeno zkušenějším i novým terénním jezdcům
 • jednoduché ovládání
 • auto má automatickou převodovku
 • je potřeba fyzická i duševní odolnost pro jízdu v terénu
 • samozřejmost je střízlivost
 • vlastní řidičský průkaz

Už víte, že se vydáte na jízdu Jeepem?

Jestli jste si tedy vybrali, tak se nemusíte ani dlouze připravovat. Stačí si vzít oblečení podle aktuálních klimatických podmínek. Můžete si vzít fotoaparát nebo kameru, ale my pro Vás můžeme celý zážitek zachytit na videokameru na kapotě Jeepu. Nemusíte se bát, že když se jízda v Jeepu pokazí, že za to ponesete vinu – pokud jste se drželi instruktorových pokynů, můžete zůstat klidní. Auto má navíc standardní povinné ručení.

Zamlouvá se Vám tenhle drsný terénní zážitek? Tak neváhejte a kupte si ho!

zobrazit víceskrýt