Airsoft pro 2 osoby Praha

1513 CZK
Cena: 1 513 Kč Cena bez DPH: 1 251 Kč

Dostupné varianty:

* Airsoft Praha:

0 0 reviews

Airsoft Praha pro 2 osoby

Chcete si s kolegy či přáteli přijít zastřílet s replikami skutečných zbraní při zábavné adrenalinové hře - airsoftu? Pojďte si to vyzkoušet s 4-elements do kryté arény přímo v Praze!

Akci pro Vás připraví profesionální organizátoři s dlouholetou praxí. Garantujeme nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb, nejmodernější a nejkvalitnější vybavení.

Balíček airsoft Praha obsahuje

  • 2 hodiny hry
  • Bezpečnostní brýle
  • M4A1, AK47 (airsoft pistole)
  • 900 ks munice
  • Oblečení (Bunda + Kalhoty + Střelecké rukavice)
  • Služby organizátora


Cena balíčku je pro 2 osoby.

Minimální počet osob pro hru je 8 hráčů. V případě, že počet hráčů bude nižší, než je požadováno, účtujeme za každou chybějící osobu poplatek, nebo se vynasnažíme Vás přidat k jiné skupině. Kontaktujte nás a vše vyřešíme. Děti do 15 let v doprovodu rodičů (případně s písemným souhlasem rodičů), děti do 18 let v doprovodu dospělé osoby.

Co to vůbec airsoft je?

Airsoft je moderní druh vojenského sportu. Hráči v něm po sobě střílejí malými lehkými plastovo-keramickými kuličkami ze zbraní. Hra je založena na čestném chování hráčů. V airsoftu je zakázáno jakékoli tělesné napadání či jiné agresivní chování. Cílem hry je splnění předem stanoveného úkolu vycházejícího z typických vojenských scénářů.

Kořeny airsoftu sahají až do Východní Asie konce 80. let 20. století, obzvlášť pak do Japonska. Do České republiky se dostal postupně v roce 1989.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: