Airsoft Praha

1513 CZK
Cena: 1 513 Kč Cena bez DPH: 1 251 Kč

Dostupné varianty:

* airsoft praha:

0 0 reviews

Přijďte si vyzkoušet opravdové akční vojenské operace. Při airsoftu v Praze zažijete spousty zajímavých a adrenalinových aktivit jako je slaňování, průzkumné mise, nebo diverzní operace.

Vžijte se do role elitních jednotek, nájemných lovců hlav hledaných na útěku a mnoho dalších. Naši zkušení instruktoři z airsoftu Praha Vás připraví na všechno a pak už jen stačí pustit se do světa plného dobrodružství, adrenalinu a akce.

Vyrazte s přáteli do víru bojů a zvítězte jako pravý firetým nebo nastupte do mise o záchranu rukojmích jako zásahová jednotka. Padněte nepříteli do zad a zlikvidujte ho bez toho aby věděl o co jde. Hranici možností určujete Vy.

Balíčky airsoftu Praha

1) MOUT (doba trvání: 3 - 4 hodiny, počet klientů: 1 - 4 osoby)

Překonejte sami sebe  při slaňování budovy. Staňte se zásahovou jednotkou a poznejte ten správný adrenalin. Vyčistěte budovy a zlikvidujte nepřítele. Součástí balíčku je kurz slaňování a taktiky boje v budovách. Možnost parkování nebo odvoz z vlakového nádraží v ceně.

2) AIRDROP (doba trvání: 4 hodiny, počet klientů: 1 - 5 osob)

Vyzkoušejte si na vlastní kůži jaké to je být vysazen na neznámém prostředí a spolehnout se jen sami na sebe, až do setkání všech členů týmu. Braňte svoji pozici a nedovolte nepříteli ho obsadit. Taktika je jen na Vás, staňte se elitním vojákem. Součástí balíčku je kurz topografie a střelby. Možnost parkování nebo odvoz z vlakového nádraží v ceně.

3) FIRETEAM (doba trvání: 4 hodiny, počet klientů: 4 osoby)

Tento balíček lze zakoupit pouze v počtu pro 4 osoby! Staňte se čtyřčlennou hlídkou. Vyzkoušejte si všechny druhy její práce od ochrany V.I.P až po diplomatické mise. Je jen na Vás jak svůj cíl splníte. Součástí balíčku je kurz boje ve fireteamu a střelecký kurz. Možnost parkování nebo odvoz z vlakového nádraží v ceně.

4) ESCAPE (doba trvání: 4 hodiny, počet klientů: 1 - 3 osoby)

S balíčkem útěk se vžijete do kůže utečence. Vyzkoušíte si jaké to je když po Vás jde jednotka a jediné co chce je Vás najít a zneškodnit. Součástí balíčku je kurz maskování, kurz střelby a taktik. Možnost parkování nebo odvoz z vlakového nádraží v ceně.

5) DEER HUNT (doba trvání: 3 hodiny, počet klientů: 1 - 5 osob)

Hon na jelena Vás zavede do situace, kdy Vy musíte najít a zničit uprchlíka, který je zkušený a umí se maskovat. Staňte se stopařem a dopadněte úspěšně uprchlíka. Součástí balíčku je kurz střelby, kurz taktik a také kurz stopování. Možnost parkování nebo odvoz z vlakového nádraží v ceně.

6) V.I.P. (doba trvání: 3 hodiny, počet klientů: 2 - 5 osob)

Tento balíček lze zakoupit v minimálním počtu 2 osob! Vždycky jste si chtěli vyzkoušet jaké to je být bodyguardem. Toto je ta správná možnost. Život Vašeho chráněnce závisí jen na Vás. Součástí balíčku je kurz střelby, kurz taktik a také kurz práce s V.I.P.

S airsoftem Praha žádná nuda

Airsoft Praha je profesionální vojensko-sportovní uskupení založené v roce 2009. Mezi hlavní aktivity patří především nácvik činnosti reálné předlohy, což zahrnuje zejména střelby, taktiku boje, průzkum, přežití a mnoho dalšího.

Tak pojďme spolu do armády!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: