Adrenalinový balíček Jižní Morava

1195 CZK
Cena: 1 195 Kč Cena bez DPH: 988 Kč

Dostupné varianty:

* adrenalinový balíček Brno:

0 0 reviews

Co takhle strávit aktivní odpoledne plné adrenalinu a nevšedních zážitků? Proto je tu 4-elements a tento skvělý adrenalinový balíček v Jižní Moravě. Seberte se s Vaší partou a přijeďte si prověřit Vaší kondici v paintballové přestřelce a na opičí dráze. Naučíme Vás střílet ze samopalu, projedete se v obrněném transportéru a prohlédnete si unikátní vojenské muzeum.

             S tímto adrenalinovým balíčkem se vložíte do rukou zkušených profesionálů, co víc si přát?

Adrenalinový balíček Jižní Morava pro pravé chlapy

Čekají Vás tři hodiny plné adrenalinu a pět nezapomenutelných zážitků. Adrenalinový balíček Jižní Morava lze uskutečnit v těxhto termínech 2017: 13.5, 17.6, 12.8, 16.9, 14.10. Pokud Vás bude 16 a více, je možno balíček zrealizovat kdykoliv.

Naše akční odpoledne začíná paintballovou střílečkou na jednom z nejlepších hřišť v České republice. Dále si otestujete svou kondici na překážkové dráze postavené podle vzoru vojenských výcvikových drah. Čeká Vás šplhání, podlézání, plazení, zkrátka pravý vojenský bootcamp.

Naučíme Vás střílet ze samopalu SA58, který používá česká i slovenská armáda. Projedeme se dokola celého areálu v obrněném pásovém transportéru BVP-1. A v závěru si prohlídnete jedinečné vojenské muzeum, které je z velké části pod zemí. Spatříte těžkou vojenskou techniku, skladiště raket, velitelský bunkr.

Adrenalinový balíček Jižní Morava obsahuje:

  • paintballovou přestřelku
  • jízdu v obrněném transportéru
  • test kondice na opičí dráze
  • střelba ze samopalu
  • návštěva vojenského muzea


Spolehnout se můžete na největší military zábavní park v České republice s týmem profesionálních instruktorů po Vašem boku.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: