Adrenalinový balíček Brno

1498 CZK
Cena: 1 498 Kč Cena bez DPH: 1 239 Kč

Dostupné varianty:

* adrenalinový balíček Brno:

5 1 reviews

S tímto adrenalinovým balíčkem Brno Vás čeká odpoledne plné silných strojů. Užijete si tři adrenalinové hodiny, během nichž podstoupíte divokou jízdu v terénu na čtyřkolkách a v offroadu, dále se projedete ve vojenském transportéru, vyzkoušíte si střelbu ze samopalu a prohlédnete si muzeum vojenské techniky. Zkrátka adrenalinový balíček pro pořádné chlapy!

V Brně na Vás bude čekat tým zkušených profesionálů, nenechte si tuto příležitost ujít!

Co vše od adrenalinového balíčku Brno očekávat?

Adrenalinový balíček Brno obsahuje hned 5 skvělých zážitků. Pojďte si s 4-elements užít tři nezapomenutelné hodiny, které Vás naplní adrenalinem!

Nejprve se vyřádíme na čtyřkolkách, 15 minut jízdy na speciální dráze plné zatáček, vyvýšenin a muld. Řízení této čtyřkolky zvládne opravdu každý, má automatické řazení, snadné a intuitivní ovládání.

Následuje řízení legendárního Land Roveru Defender s pohonem na všechny kola. Čeká nás brodění a zdolávání překážek v podobě výmolů a prudkého stoupání a klesání. Poté nás čeká jízda v obrněném pásovém transportéru BVP-1, pancéřový obr o váze 14 tun!

Naučíme Vás střílet ze samopalu SA58, který používá česká a slovenská armáda. A naše adrenalinové odpoledne završí návštěva unikátního vojenského muzea, které je z velké části pod zemí. Prohlédnete si těžkou vojenskou techniku, podzemní skladiště raket a velitelský bunkr.

Akci lze uskutečnit v těchto termínech 2017: 13. 5., 17.6, 12.8, 16.9., 14.10. Pokud Vás bude 12 a více, je možno balíček zrealizovat kdykoliv. Dále je nutné mít řidičský průkaz sk. B.

Adrenalinový balíček Brno obsahuje:

  • jízda na čtyřkolce
  • offroad s Land Roverem Defender
  • projížďka v obrněném pásovém transportéru BVP-1
  • střelba ze samopalu SA58
  • návštěva vojenského muzea


V tomto největším military zábavním parku se o Vás postará tým profesionálních instruktorů, budete v těch nejlepších rukou!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: