Bungee jumping houpačka Chomutov

2373 CZK
Cena: 2 373 Kč Cena bez DPH: 1 961 Kč

Dostupné varianty:

* Bungee jumping:

5 1 reviews

Už jste poznali bungee jumping? Měli byste zájem o něco ještě drsnějšího? 4-elements.cz Vás zve na Bungee jumping houpačku neboli Kieneovu houpačku. Vyzkoušejte 6 G přetížení (zrychlení volně padajících těles, při akrobatických letech okolo 10 G), 20 metrů volného pádu a rychlost přesahující 89 km/hod. Vydejte se do Chomutova, najdete tu nad údolím řeky Hačky 62 metrů vysoký most, kde provozujeme seskoky.

Jako Helmut Kiene nad soutěskou ve francouzské Annecy, i Vy můžete prožít stav beztíže za letu vzduchem z mostu v Chomutově!

Bungee jumping houpačka Chomutov je vhodná pro:

  • zájemce v dobré zdravotní kondici
  • dvojice přátel nebo partnerů
  • váhu jednotlivce či dvojice do 300 kg

Co je Bungee jumping houpačka:

Skok, při kterém Vás na rozdíl od bungee jumpingu pružné lano nebrzdí, ale kyvadlovým letem prolétáte nad zemí rychlostí mezi 90 až 110 km/hod. Při tomto skoku jste uvázáni sedacím postrojem. Skok si můžete vyzkoušet jako jednotlivec i jako pár.

Jak probíhá seskok - Bungee jumping houpačka Chomutov

Skočíte do velikého kyvadla, kde zažijete 20 metrů volného pádu, po skoku přejdete do letu o rychlosti až 110 km/hod. Přetížení u tohoto seskoku je dvakrát tak větší než u bungee jumpingu. Zaručujeme Vám, že pocítíte na vlastní kůži, co je vybičovaný pud sebezáchovy. Hladina adrenalinu v krvi Vám může stoupnout až 300 x proti normální hodnotě.

Bungee jumping houpačka pro dva Chomutov

Užijte si nejvyšší adrenalin ve dvojici. Skočte si společně v tandemu a zažijte spolu mravenčení před seskokem, stav beztíže za letu vzduchem i závěrečný pocit překonání nebezpečné situace a zachování vlastního života. Sdílený zážitek posílí Vaše přátelství.

Kdy si můžete užít Kieneovu houpačku Chomutov

  • seskoky probíhají o víkendech, v sobotu i v neděli
  • sezóna je od dubna do konce října
  • vždy od 11 hod. do 17 hod.
  • skáče se za každého počasí
  • není třeba speciální oblečení

Co Vás čeká s Bungee jumping houpačkou Chomutov

Vypíšete registraci ke skoku, kde stvrdíte svým podpisem pravidla a chování během a po skoku. Kvalifikovaný odborník se postará o jištění a Vy si můžete skočit. Máte také možnost objednat si videozáznam Vašeho zážitku na DVD.

Bezpečnost Bungee jumping houpačky Chomutov

Zážitek je naprosto bezpečný i pro úplné začátečníky. Jediná podmínka je zdraví a dobrá kondice účastníka seskoku a abyste nebyli pod vlivem alkoholu ani jiných toxických látek. Nejste-li si jistí, zda je pro Vás seskok vhodný, konzultujte to se svým lékařem, nebo se podívejte na informace v naší sekci Bungee jumping.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: