Bungee jumping Harrachov

1301 CZK
Cena: 1 301 Kč Cena bez DPH: 1 075 Kč

Dostupné varianty:

* Bungee jumping:

5 1 reviews

Hledáte vysoce adrenalinové dobrodružství, na které jen tak nezapomenete? Jste na správné adrese. 4-elements.cz Vás zve do Harrachova. Vylezete sami na televizní věž rozhodčích až do výšky 145 metrů nad městem Harrachov, její 36 metrů vysoká tocelová konstrukce je na bungy jako dělaná -  a věřte, že už jen výlet sem nahoru je zážitek sám o sobě.  Z věže skočíte a letíte volným pádem.

Tak jako nadšenec A.J. Hackett z Nového Zélandu uskutečnil seskok z Eifellovy věže, Vy můžete skočit z televizní věže v Harrachově!

Bungee jumping Harrachov  je vhodný pro:

 • chlapce i děvčata, muže i ženy
 • všechny s váhou mez 40 až 160 kg
 • zájemci by měli být zdraví a v dobré kondici
 • každý účastník před seskokem stvrdí svým podpisem, že není po vážné operaci páteře, srdce nebo jiném těžkém úrazu či onemocnění

Jak vznikl Bungee jumping

Moderní fanoušci BUNGEE JUMPINGU nacházejí své kořeny ve starobylé legendě z Pacifiku vyprávějící o ženě, která se rozhodla uniknout před zlým manželem. Vyšplhala na vysoký strom, kde si uvázala ke kotníkům liánu. Manžel vylezl za ní, ale než se mu podařilo manželku chytit, vrhla se střemhlav dolů. Muž skočil také, ale zabil se. Žena přežila jen díky liáně přivázané ke kotníkům. Z obdivu k odvaze ženy začali skoky provozovat odvážní muži.

Kdy si můžete užít Bungee jumping Harrachov

 • po celý rok od ledna až do prosince - do 17.12.
 • bez ohledu na počasí
 • seskoky probíhají: do konce října - ST a NE, listopad - ST a SO, prosinec - SO
 • vždy od 11.00 do 16.00 hodin
 • doporučujeme včasnou rezervaci
 • bez ohledu na počasí
 • oblečte se se dle Vašeho uvážení

Co Vás čeká s Bungee jumpingem Harrachov

Vypíšete registraci ke skoku, kde stvrdíte svým podpisem pravidla a chování během a po skoku. Máte také možnost objednat si videozáznam Vašeho skoku na DVD. Bude Vám k dispozici kvalifikovaný tým odborníků, který Vám zajistí dodržení nejvyšších požadavků na kvalitu a bezpečnost s ohledem na legislativní předpisy a zásady ochrany životního prostředí.
Po ukončení zážitku obdržíte certifikát o absolvování seskoku.

Kde najdete Bungee jumping Harrachov

Televizní věž rozhodčích se nachází u skokanských můstků K120 a K180 u červené sjezdovky v Harrachově na harrachovské straně v areálu skokanských můstků.
Již při průjezdu Harrachovem uvidíte z dálky skokanský areál Bungee jumpingu. Nechte své auto na parkovišti u dolní stanice lanovky na Čertovu Horu. Odtud běžte pěšky k televizní věži rozhodčích. Je to 10 minut chůze.

Bezpečnost Bungee jumping Harrachov

Právě proto, že provozujeme potenciálně nebezpečnou aktivitu, vydali jsme se cestou zaručující nejvyšší kredit bezpečnosti. Bungee jumping je naprosto bezpečným sportem pro každého. Jediná podmínka je dobré zdraví a kondice účastníka seskoku - důležité jsou zdravé klouby a srdce! Pochopitelně nebýt pod vlivem alkoholu ani jiných toxických látek je podmínkou.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: