Nejprodávanější

Bungee jumping

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Bungee jumping Chomutov
  Máte zájem o unikátní a extrémně vzrušující adrenalinový zážitek? Už jste zkoušeli skočit z mostu? Teď máte příležitost. Vydejte se do Chomutova, najdete tu nad údolím řeky Hačky 62 metrů vysoký most, kde provozujeme Bungee jumping. Získejte silný a nezapomenutelný prožitek s 4-elements.cz. Přijď..
  1 867 Kč Bez DPH: 1 543 Kč
 • Bungee jumping Harrachov
  Hledáte vysoce adrenalinové dobrodružství, na které jen tak nezapomenete? Jste na správné adrese. 4-elements.cz Vás zve do Harrachova. Vylezete sami na televizní věž rozhodčích až do výšky 145 metrů nad městem Harrachov, její 36 metrů vysoká tocelová konstrukce je na bungy jako dělaná -  a věřt..
  1 301 Kč Bez DPH: 1 075 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Bungee jumping houpačka Chomutov
  Už jste poznali bungee jumping? Měli byste zájem o něco ještě drsnějšího? 4-elements.cz Vás zve na Bungee jumping houpačku neboli Kieneovu houpačku. Vyzkoušejte 6 G přetížení (zrychlení volně padajících těles, při akrobatických letech okolo 10 G), 20 metrů volného pádu a rychlost přesahující 89 km/h..
  2 373 Kč Bez DPH: 1 961 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Bungee jumping pro dva Chomutov
  Hledáte adrenalinový zážitek vhodný pro dvojici? Už jste zkoušeli skočit z mostu? 4-elements.cz Vám přináší unikátní příležitost. Vydejte se do Chomutova, najdete tu nad údolím řeky Hačky 62 metrů vysoký most, kde provozujeme bungee. Skočte si společně v tandemu. Překonejte veškeré hranice strach..
  3 734 Kč Bez DPH: 3 086 Kč
 • Bungee jumping pro dva Harrachov
  Jste dvojice a rádi byste spolu zažili něco zcela mimořádného? Baví Vás adrenalinové akce? Vydejte se do Harrachova a skočte si do hloubky 36 m s partnerem či partnerkou v tandemu. Seskok je z televizní věže, na kterou sami nejdříve vylezete. Užijte si Bungee jumping pro dva Harrachov - společný ..
  2 600 Kč Bez DPH: 2 148 Kč
 • Bungee jumping Zvíkov
  Dovedete si představit zážitek při kterém tuhne krev v žilách i velmi odvážným? Už jste slyšeli o Bungee jumpingu? 4-elements.cz Vás zve, abyste si vyzkoušeli legendární aktivitu nabitou adrenalinem na Zvíkovském mostě přes Vltavu. Přidejte se k tisícům nadšených zájemců a překonejte sami sebe na..
  1 362 Kč Bez DPH: 1 126 Kč

Bungee jumping je jedním z nejvíce adrenalinových zážitků, které u nás můžete vyzkoušet. Vrhněte se střemhlav z výšky několika desítek metrů a zažijte neobyčejný nával vzrušení, při kterém se Vám na moment doslova zastaví srdce. Naši poskytovatelé bungee jumpingu mají dlouholeté zkušenosti. Skok bude probíhat pod dohledem zkušených a vyškolených instruktorů, kteří Vám dodají odvahu a jistotu. S 4-elements se skoku na laně nemusíte obávat!

Bezpečnost bungee jumpingu

Bezpečnost skoků je u nás naprostou prioritou. Lana jsou opatřena sekundárním jištěním. Pokud by došlo k přetížení lana a to by se přetrhlo, toto sekundární lano zajistí bezpečné dokončení skoku. Každý účastník je zajištěn jak za nohy, tak pomocí sedáku. Skoky probíhají pod dohledem zkušeného personálu s roky zkušeností. Vaše bezpečnost je tedy maximálně zajištěna. Pojďte do toho s 4-elements.cz!

Druhy bungee jumpingu

 • klasický skok s úvazem za nohy nebo s prsním postrojem
 • swing jump - houpačka na pevném laně
 • fly fox – dlouhá lanovka se sjezdem do vody
 • skok s kontaktem do vody
 • tandemový skok ve dvojici

Jaké jsou podmínky skoku na laně?

Absolvování bungee jumpingu je podmíněno věkem minimálně 18 let (mladší zájemci potřebují písemný souhlas zákonného zástupce) a váhou v rozmezí 50 až 110 kg. Vzhledem k namáhání kloubů, páteře a srdce by skok neměli podstupovat jedinci po operaci kolen či páteře a zážitek není vhodný při nemociích srdce a cév. Dále při onemocněních dýchacích cest včetně zánětů horních cest, mj. rýma, zánět vedlejších nosních dutin, při stavech po úrazu, poruchách krevního tlaku, stavech po infarktu, onemocněních nervového systému a při epilepsií. Zážitek by neměli podstupvat lidé trpící cukrovkou, závratěmi, duševními poruchami, vážnou oční vadou a chorobou vnitřních orgánů. Při skoku byste neměli být pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek. Bungee jumping není možno podstoupit v těhotenství. Při jakýchkoliv pochybnostech, kontaktujte svého lékaře. 

Bungee jumping s 4-elements.cz je čistý adrenalin! Vyzkoušejte další naše zážitky, třeba Flyboard Hradec Králové nebo Paragliding kurz Beskydy.  

zobrazit víceskrýt