Poslední přidané
Nejprodávanější

Zimní zážitky

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Freestyle Jablonec nad Nisou
  Lyžovat nebo jezdit na snowboardu už umíte? Chtěli byste se zdokonalit a naučit se další triky a fígle, abyste si mohli sport užít na maximum? Pokud Vás lyžování či snowboarding opravdu baví, 4-elements,cz Vám přináší lekci freestylu, ve které se naučíte spoustu nového. V areálu Kořenov - Rejdice na..
  2 034 Kč Bez DPH: 1 681 Kč
 • Ice Adventure Lipno
  Jste silní, odvážní a otužilí? Rádi byste zažili opravdové ledové dobrodružství, adrenalin, otestovali si fyzickou kondici? Pokud si na to troufáte, přesně pro Vás má 4-elements.cz zážitek, který nikde jinde nenajdete. Zveme Vás na Ice Adventure Lipno - ledové dobrodružství uprostřed mrazivé zimy. B..
  2 488 Kč Bez DPH: 2 057 Kč
 • Lyžařská škola Jablonec
  Rádi byste si užili zimu a pořádně si zalyžovali? Chcete se na lyžích zdokonalit nebo si na lyžování sami netroufáte? Jste na správné adrese. 4-elements.cz Vás zve na lekci lyžování pro dospělé i děti v areálu Kořenov - Rejdice na pomezí Jizerských hor a Krkonoš.  Užijte si vynikající podmín..
  2 034 Kč Bez DPH: 1 681 Kč
 • Lyžařská škola Janské Lázně
  Přemýšlíte, kdy jste naposledy stáli na lyžích? V dětství a na studiích jste lyžovali, ale už je to nějaká doba a zapomněli jste, jak na to? 4-elements.cz Vám nabízí lekci v lyžařské škole v Krkonoších. V pohodové atmosféře a přátelském kolektivu si lyžování osvěžíte a obnovíte anebo získáte základy..
  1 744 Kč Bez DPH: 1 441 Kč
 • Sněžný skútr Krkonoše
  Máte rádi jízdu na sněhu a motorová vozidla? Chcete poznat Krkonoše tak trochu jinak? Pak tu pro Vás máme adrenalinový zážitek, na který jen tak nezapomenete! Jízda s řidičem na sněžném skútru určitě naplní Vaše očekávání! Sněžný skútr Krkonoše čeká na zájemce o adrenalinovou jízdu! Na sněžném s..
  1 738 Kč Bez DPH: 1 437 Kč
 • Snowkite kurz Lipno
  Hledáte něco nového a vzrušujícího, ale nechce se Vám jezdit daleko? Víte, že zábavu a legraci najdete i na Lipně? V zimě si tady můžete vyzkoušet nový skvělý zimní sport - snowkiting. Už si získal spoustu příznivců téměř po celém světě. A i Vy si pod vedením zkušeného instruktora můžete vyzkoušet, ..
  1 381 Kč Bez DPH: 1 141 Kč

Zimní zážitky

Ať již jste v zimě ve svém živlu, či zimní období spíše protrpíte, garantujeme Vám, že se zimními zážitky od 4-elements.cz bude Vaše zima příjemnější. Ať už si vyberete jízdu na psích spřeženích nebo modernější podobu psích spřežení – sněžný skútr, budete to pro Vás vždy nezapomenutelný zážitek. Poznejte zimu jinak!

Jízda na sněžném skútru

Máte rádi jízdu na sněhu a motorová vozidla? Pak si nenechejte si ujít zábavu na lyžích sněžného skútru! Adrenalinový zážitek, na který jen tak nezapomenete! Jízda s řidičem na sněžném skútru zcela jistě splní veškerá Vaše očekávání! Projedete se na výkonných a kvalitních skútrech a pro zkušené lyžaře je zde také možnost nechat se za skútrem táhnout na lyžích. To je teprve ten pravý adrenalin!

Druhy zimních zážitků

jízda na psích spřeženích
jízda na sněžném skútru
skijöring

Skijöring

Skijöring je zimní zážitek, při kterém je člověk na lyžích připoután tažným lanem ke koni, psům, či motorovému vozidlu. Název pochází z norského slova skikjøring, které znamená doslova "řízení na lyžích". Řidič ovládá sněžný skútr, lyžař se veze za motocyklem a drží se za lano, které je upevněno na skútru. Pokud to zní jako ten pravý adrenalin pro Vás, neváhejte a objednávejte ihned!

Zimní zážitky s 4-elements jsou jako žádné jiné! Vyzkoušejte i další zážitky jako třeba vyhlídkové lety vrtulníkem Hradec Králové!

 

zobrazit víceskrýt
TOPlist