Poslední přidané
Nejprodávanější

Zimní zážitky

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Sněžný skútr Krkonoše
  Máte rádi jízdu na sněhu a motorová vozidla? Chcete poznat Krkonoše tak trochu jinak? Pak tu pro Vás máme adrenalinový zážitek, na který jen tak nezapomenete! Jízda s řidičem na sněžném skútru určitě naplní Vaše očekávání! Sněžný skútr Krkonoše čeká na zájemce o adrenalinovou jízdu! Na sněžném s..
  1 738 Kč Bez DPH: 1 437 Kč
 • Snowkite kurz Lipno
  Hledáte něco nového a vzrušujícího, ale nechce se Vám jezdit daleko? Víte, že zábavu a legraci najdete i na Lipně? V zimě si tady můžete vyzkoušet nový skvělý zimní sport - snowkiting. Už si získal spoustu příznivců téměř po celém světě. A i Vy si pod vedením zkušeného instruktora můžete vyzkoušet, ..
  1 381 Kč Bez DPH: 1 141 Kč
 • Snowkite kurz Šumava
  Už jste slyšeli o snowkitingu? Chtěli byste poznat nový skvělý zimní sport? Snowkiting už si získal spoustu nadšenců téměř po celém světě. A i Vy si s 4-elements.cz můžete dát lekci a vyzkoušet si, jak Vám sedne. Pod vedením zkušeného instruktora je to zcela bezpečné. Neváhejte a přijeďte sami ne..
  1 381 Kč Bez DPH: 1 141 Kč
 • Snowkititng Lipno jednodenní kurz
  Rádi byste prožili den plný adrenalinu, skvělé zábavy a získali nové sportovní zážitky? Se  snowkitingem si zimu a sníh užijete naplno. 4-elements.cz Vás zve na kurz, na kterém se během jednoho dne naučíte rychle, efektivně a bezpečně kitovat na sněhu. Při výuce bude použito nejnovější vybavení..
  2 135 Kč Bez DPH: 1 765 Kč
 • Snowkititng Šumava jednodenní kurz
  Máte rádi zimní sporty, lyžování, snowboard? Chtěli byste zažít osm hodin adrenalinu v jednom dni? To Vám může přinést jedině snowkiting. Možná už jste o něm slyšeli, nebo už si ho dokonce vyzkoušeli. 4-elements.cz Vás zve na kurz, na kterém během jednoho dne poznáte rychlou, efektivní a hlavně nejb..
  2 135 Kč Bez DPH: 1 765 Kč
 • Snowkititng Šumava více denní kurzy
  Chtěli byste si užít krásnou dovolenou na zasněžené Šumavě a zároveň se naučit nový zimní sport? S 4-elements.cz je to možné. Na více denních kurzech snowkitingu se naučí kitovat opravdu každý. A pod vedením zkušeného instruktora je to bezpečné i pro dítě. Vyberte si dvoudenní nebo týdenní kurz. ..
  4 197 Kč Bez DPH: 3 469 Kč

Zimní zážitky

Ať již jste v zimě ve svém živlu, či zimní období spíše protrpíte, garantujeme Vám, že se zimními zážitky od 4-elements.cz bude Vaše zima příjemnější. Ať už si vyberete jízdu na psích spřeženích nebo modernější podobu psích spřežení – sněžný skútr, budete to pro Vás vždy nezapomenutelný zážitek. Poznejte zimu jinak!

Jízda na sněžném skútru

Máte rádi jízdu na sněhu a motorová vozidla? Pak si nenechejte si ujít zábavu na lyžích sněžného skútru! Adrenalinový zážitek, na který jen tak nezapomenete! Jízda s řidičem na sněžném skútru zcela jistě splní veškerá Vaše očekávání! Projedete se na výkonných a kvalitních skútrech a pro zkušené lyžaře je zde také možnost nechat se za skútrem táhnout na lyžích. To je teprve ten pravý adrenalin!

Druhy zimních zážitků

jízda na psích spřeženích
jízda na sněžném skútru
skijöring

Skijöring

Skijöring je zimní zážitek, při kterém je člověk na lyžích připoután tažným lanem ke koni, psům, či motorovému vozidlu. Název pochází z norského slova skikjøring, které znamená doslova "řízení na lyžích". Řidič ovládá sněžný skútr, lyžař se veze za motocyklem a drží se za lano, které je upevněno na skútru. Pokud to zní jako ten pravý adrenalin pro Vás, neváhejte a objednávejte ihned!

Zimní zážitky s 4-elements jsou jako žádné jiné! Vyzkoušejte i další zážitky jako třeba vyhlídkové lety vrtulníkem Hradec Králové!

 

zobrazit víceskrýt
TOPlist