Poslední přidané
Nejprodávanější

Zimní zážitky

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • 2 denní snowkiting Boží Dar
  Máte rádi Krušné hory? Chtěli byste se tady učit kitovat? Boží dar je nejvýše položené městečko ve střední Evropě ( 1028 m.n.m.), a tak je ideálním místem pro provozování snowkitingu. Krušné hory nabízí dostatek větru a sníh je zde mnohem dříve než na jiných místech republiky. Pláně Krušných hor jso..
  4 514 Kč Bez DPH: 3 730 Kč
 • 2 denní snowkiting Krkonoše
  Krkonoše jsou velmi dobře známé a také velmi oblíbené zejména pro ideální podmínky k zimním sportům. Pro snowkiting je tu několik vhodných míst: Vysoké nad Jizerou, Poniklá nebo Královec. Lokalitu vybíráme podle aktuální předpovědi větru. S 4-elements.cz se v Krkonoších naučíte kitovat během dvouden..
  4 514 Kč Bez DPH: 3 730 Kč
 • 2 denní snowkiting Oderské vrchy
  Jezdíte rádi na lyžích nebo na snowboardu? Víte, že k tomu nepotřebujete žádné kopce? Nevěříte? Ale ano, je to možné. Lyžování a snowboarding si můžete užít i na rovině. Jediné, co k tomu potřebujete, je tažný drak a umět kitovat. 4-elements.cz Vám přináší dvoudenní kurz snowkitingu nedaleko Od..
  4 514 Kč Bez DPH: 3 730 Kč
 • 2 denní snowkiting Vysoké Tatry
  Už jste byli ve Vysokých Tatrách? Nejvyšší pohoří sousedního Slovenska má rozlohu 341 km². A přímo pod Vysokými Tatrami se můžete naučit kitovat. Současně si vychutnáte výhled na celé horské panorama. Jen 12 km od města Poprad a pouze 5 km od Tatranskej Polianky najdete kitecentrum, kde Vás čekají z..
  4 514 Kč Bez DPH: 3 730 Kč
 • Freestyle Jablonec nad Nisou
  Lyžovat nebo jezdit na snowboardu už umíte? Chtěli byste se zdokonalit a naučit se další triky a fígle, abyste si mohli sport užít na maximum? Pokud Vás lyžování či snowboarding opravdu baví, 4-elements,cz Vám přináší lekci freestylu, ve které se naučíte spoustu nového. V areálu Kořenov - Rejdice na..
  2 034 Kč Bez DPH: 1 681 Kč
 • Ice Adventure Lipno
  Jste silní, odvážní a otužilí? Rádi byste zažili opravdové ledové dobrodružství, adrenalin, otestovali si fyzickou kondici? Pokud si na to troufáte, přesně pro Vás má 4-elements.cz zážitek, který nikde jinde nenajdete. Zveme Vás na Ice Adventure Lipno - ledové dobrodružství uprostřed mrazivé zimy. B..
  2 488 Kč Bez DPH: 2 057 Kč

Zimní zážitky

Ať již jste v zimě ve svém živlu, či zimní období spíše protrpíte, garantujeme Vám, že se zimními zážitky od 4-elements.cz bude Vaše zima příjemnější. Ať už si vyberete jízdu na psích spřeženích nebo modernější podobu psích spřežení – sněžný skútr, budete to pro Vás vždy nezapomenutelný zážitek. Poznejte zimu jinak!

Jízda na sněžném skútru

Máte rádi jízdu na sněhu a motorová vozidla? Pak si nenechejte si ujít zábavu na lyžích sněžného skútru! Adrenalinový zážitek, na který jen tak nezapomenete! Jízda s řidičem na sněžném skútru zcela jistě splní veškerá Vaše očekávání! Projedete se na výkonných a kvalitních skútrech a pro zkušené lyžaře je zde také možnost nechat se za skútrem táhnout na lyžích. To je teprve ten pravý adrenalin!

Druhy zimních zážitků

jízda na psích spřeženích
jízda na sněžném skútru
skijöring

Skijöring

Skijöring je zimní zážitek, při kterém je člověk na lyžích připoután tažným lanem ke koni, psům, či motorovému vozidlu. Název pochází z norského slova skikjøring, které znamená doslova "řízení na lyžích". Řidič ovládá sněžný skútr, lyžař se veze za motocyklem a drží se za lano, které je upevněno na skútru. Pokud to zní jako ten pravý adrenalin pro Vás, neváhejte a objednávejte ihned!

Zimní zážitky s 4-elements jsou jako žádné jiné! Vyzkoušejte i další zážitky jako třeba vyhlídkové lety vrtulníkem Hradec Králové!

 

zobrazit víceskrýt
TOPlist